Cover Fire v1.17.10 MOD APK | PARA HİLELİ

Download Cover Fire v1.17.10 PARA HİLELİ APK, aksiyon, nişan alma ve FPS oyunları, yapımcılığını Genera Games stüdyosunun üstlendiği Android platformunun popüler oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız silahlı karakter ile bulunduğunuz görevlerde düşman hedeflerini etkisiz hale getirmek ve bölümleri tamamlamaktır.

Cover Fire MOD APK sınırsız para hileli, sınırsız enerji hileli, sınırsız altın hileli, VIP yani premium hileli, bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, istediğiniz kadar sandık açıp tüm karakter ve özelliklere sahip olabilirsiniz. Tehlikeli düşman hedefleri, farklı silahlar, zor görevler ve dahası sizleri bekliyor.

- Advertisement -

Cover Fire v1.17.10 sürümünde yeni görevler sizleri bekliyor. TÜRKÇE dil desteği mevcuttur. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir.

Cover Fire v1.17.10 MOD APK KURULUMU

Cover Fire v1.17.10 OBB DATA dosyamızı indirip rardan çıkaralım “com.generagames.resistance” ve Android/obb klasörüne atalım. (obb klasörü yoksa siz oluşturun)

Cover Fire v1.17.10 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Cover Fire 1.17.10 para hile apk : oyuna giriş yaptığınızda paranıza bakmanız yeterlidir.

Cover Fire 1.17.10 altın hile apk : oyuna giriş yaptığınızda altın miktarına bakmanız yeterlidir.

Cover Fire 1.17.10 vip hile apk : oyuna giriş yaptığınızda “Vip 5” olarak başlarsınız.

UYARI : oyunun kurulumunu tamamen yapmalısınız. OBB DATA dosyasını konu içinden indirmeniz gerekiyor aksi halde oyun açılmayabilir.

Cover Fire v1.17.10 MOD APK DOWNLOAD

Cover Fire | Yeni ve Eski Sürümleri

Cover Fire MOD

Cover Fire v1.18.0 MOD APK | PARA HİLELİ

0
Download Cover Fire v1.18.0 PARA HİLELİ APK, FPS, silahlı çatışma ve aksiyon oyunları, yapımcılığını Genera Games stüdyosunun üstlendiği Android platformunun sevilen oyunlarından birisidir. Amacınız...
Cover Fire MOD

Cover Fire v1.17.14 MOD APK | PARA HİLELİ

0
Download Cover Fire v1.17.14 PARA HİLELİ APK, aksiyon, nişan alma ve FPS oyunları, yapımcılığını Genera Games stüdyosunun üstlendiği Android platformunun popüler oyunlarından birisidir. Amacınız...
Cover Fire MOD

Cover Fire v1.17.10 MOD APK | PARA HİLELİ

0
Download Cover Fire v1.17.10 PARA HİLELİ APK, aksiyon, nişan alma ve FPS oyunları, yapımcılığını Genera Games stüdyosunun üstlendiği Android platformunun popüler oyunlarından birisidir. Amacınız...

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bizi Takip Edin

Diğer Oyun Ve Uygulamalar