Crash of Cars v1.2.60 MOD APK – PARA ve ELMAS HİLELİ

DOWNLOAD Crash of Cars v1.2.60 PARA HİLELİ APK

araba sürme ve kıyasıya savaş oyunları, yapımcılığını Not Doppler firmasının üstlendiği Android platformunun vazgeçilmez oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız araba ile bulunduğunuz savaş alanı içinde rakiplerinize karşı mücadele etmek ve galip gelmeye çalışmaktır. 

- Advertisement -

Crash of Cars MOD APK yani

  • sınırsız para hileli
  • sınırsız elmas hileli

olarak sunuyorum bu sayede dilediğiniz kadar araba paketi açabilir, özel araçlara sahip olabilirsiniz. Farklı modellerde araçlar, silahlar, dünyanın dört bir yanından oyuncular ve dahası sizleri bekliyor. 

Crash of Cars v1.2.60 sürümünde yeni arabalar ve volkan haritası eklenmiş olup, hata düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir.

Crash of Cars Play Store’da 315.000’den fazla indirilmiştir.

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER


Crash of Cars v1.2.60 MOD APK – PARA ve ELMAS HİLELİ DOWNLOAD

BİLGİLENDİRME : oyunu bir defaya mahsus Google Play Store’dan indirip silmiş iseniz, TEK APK dosyasını kullanarak da oyuna giriş yapabilirsiniz. (oyun içi indirme yapacaktır)

Crash of Cars v1.2.60 MOD APK – PARA ve ELMAS HİLELİ KURULUMU

Crash of Cars v1.2.60 SD DATA dosyamızı indirip rardan çıkaralım “com.notdoppler.crashofcars” ve Android/obb klasörüne atalım. (obb klasörü yoksa siz oluşturun)

Crash of Cars v1.2.60 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Crash of Cars 1.2.60 para hile apk : oyuna giriş yaptığınızda paranıza bakmanız yeterlidir.

Crash of Cars 1.2.60 elmas hile apk : oyuna giriş yaptığınızda elmas miktarına bakmanız yeterlidir.

UYARI : oyunun kurulumunu tamamen yapmalısınız. SD DATA dosyasını konu içinden indirmeniz gerekiyor aksi halde oyun açılmayabilir.Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-SLYMANN.COM.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.


Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bizi Takip Edin

Diğer Oyun Ve Uygulamalar