Crash of Cars v1.3.20 MOD APK | MEGA MOD

DOWNLOAD Fire For ANDROİD, Crash of Cars v1.3.20 PARA HİLELİ APK, araba sürme ve kıyasıya mücadele oyunları yapımcılığını Not Doppler firmasının üstlendiği Android platformunun popüler oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız araba ile bulunduğunuz arena içinde rakiplerinize karşı mücadele etmek ve birinci olmaktır.

Crash of Cars MOD APK yani sınırsız para hileli, sınırsız elmas hileli, bu sayede dilediğiniz kadar araba paketi açabilir, özel araçlara sahip olabilirsiniz. Farklı modellerde araba, gerçek oyuncular, karmaşık haritalar ve dahası sizleri bekliyor.

- Advertisement -

Crash of Cars (MOD, Coins/Gems) Birlikte bir arcade yarışlarının ve çok oyunculu oyunların bir karışımı. Oyunun başında, diğer oyuncuları avlayacak ve zulümden geçen ilk arabanı seçme şansın olacak. Altın taç toplayacağınız, diğer oyuncuları avlayacağınız, arabalarını parçalayabilecekleri ve toplayabilecekleri şeyleri alabileceğiniz çok sayıda konum. Düşük ağırlığına rağmen, oyun güzel bir 3D grafik ve mükemmel bir yönetim aldı. Araba Kazasında en iyi yarışçı ol.

Crash of Cars v1.3.20 sürümünde hata düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir.

Crash of Cars Play Store’da 330.000’den fazla indirilmiştir.

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER


Crash of Cars v1.3.20 MOD APK | MEGA MOD DOWNLOAD
BİLGİLENDİRME : oyuna giriş yaptığınızda “Giriş Başarısız” hatası verecektir, tamam butonuna basın ve bekleyin, açılacaktır.


Crash of Cars v1.3.20 MOD APK | MEGA MOD KURULUMUCrash of Cars v1.3.20 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Crash of Cars 1.3.20 para hile apk : oyuna giriş yaptığınızda paranıza bakmanız yeterlidir.

Crash of Cars 1.3.20 elmas hile apk : oyuna giriş yaptığınızda elmas miktarına bakmanız yeterlidir.


Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bizi Takip Edin

Diğer Oyun Ve Uygulamalar