Crashlands v1.4.10 FULL APK

DOWNLOAD Crashlands v1.4.10 FULL APK

Hayatta kalma ve macera türündeki oyunları seven hocalarım için güncel sürümünü ekleme gereksinimi duyduğum yapımcılığını Butterscotch Shenanigans stüdyosunun üstlendiği Android platformunun popüler oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız karakter ile bulunduğunuz açık dünya içinde hem hayatta kalmaya çalışmak hemde yaşam alanınızı inşa etmektir. Kullanabileceğiniz onlarca eşya, zorlu görevler, tehlikeli yaratıklar ve dahası sizleri bekliyor. 

- Advertisement -

Crashlands v1.4.10 sürümünde hata düzenlemeleri yapılmış olup, desteklenen cihaz sayısı artırılmıştır. Gelişmiş craft sistemi, özel yetenekleriniz, keşfedilmeyi bekleyen bölgeler parmaklarınızın ucunda olacaktır.

Crashlands mobil cihazlara STEAM üzerinden geçiş yapan oyunlardan birisidir. Grafikleri 2D-3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. 

Crashlands Play Store’da 43.99TL’dir.

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER


Crashlands v1.4.10 FULL APK DOWNLOAD

Crashlands v1.4.10 FULL APK KURULUMU

Crashlands v1.3.22 SD DATA dosyamızı indirip rardan çıkaralım “com.bscotch.crashlands” ve android/obb klasörüne atalım. (obb klasörü yoksa siz oluşturun)

Crashlands v1.3.22 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

UYARI : oyunun kurulumunu tamamen yapmalısınız. SD DATA dosyasını konu içinden indirmeniz gerekiyor aksi halde oyun açılmayabilir.
Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-SLYMANN.COM.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.


Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bizi Takip Edin

Diğer Oyun Ve Uygulamalar