Crazy for Speed 2 V2.1.3935 MOD APK – PARA HİLELİ

DOWNLOAD Crazy for Speed 2 v 2.1.3935 PARA HİLELİ APK MOD

Araba sürme ve yarış oyunları, yapımcılığını MAGIC SEVEN firmasının üstlendiği Android platformunun sevilen oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız araba ile bulunduğunuz yol üstünde rakiplerinizle yarışmak ve onlardan önce bitiş çizgisine varmaktır. 

- Advertisement -

Crazy for Speed 2 içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani

  • sınırsız para hileli
  • sınırsız nitro hileli
  • gerçek parayla satılan tüm araçların kilidi açık

şekilde sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, rakiplerinize karşı üstün olabilirsiniz. Hızlı arabalar, bitmek bilmeyen yollar, zorlu rakipler ve dahası sizleri bekliyor. 

Crazy for Speed 2 v2.1.3935 sürümünde hata düzenlemeleri yapılmış olup, oyun içi performans artırılmıştır. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir.

Crazy for Speed 2 Play Store’da 160.000’den fazla indirilmiştir.

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER


Crazy for Speed 2 v2.1.3935 MOD APK DOWNLOAD

Crazy for Speed 2 v2.1.3935 MOD APK KURULUMU

Crazy for Speed 2 v2.1.3935 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Crazy for Speed 2 v2.1.3935 para hile apk : oyuna giriş yaptığınızda paranıza bakmanız yeterlidir.

Crazy for Speed 2 v2.1.3935 nitro hile apk : oyun giriş yaptığınızda nitro miktarına bakmanız yeterlidir.

Crazy for Speed 2 v2.1.3935 araba hile apk : oyun içindeki gerçek parayla satılan araçların kilidi açıktır.Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-SLYMANN.COM.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.


Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bizi Takip Edin

Diğer Oyun Ve Uygulamalar