Criminal Case v2.23 İPUCU ve ENERJİ HİLELİ APK

0
584
Criminal Case v2.23 İPUCU ve ENERJİ HİLELİ APK DOWNLOAD
Criminal Case v2.23 İPUCU ve ENERJİ HİLELİ APK DOWNLOAD

Criminal Case v2.23 İPUCU ve ENERJİ HİLELİ APK, siteden aldığım istekler üzerine güncel sürümünü ekleme gereksinimi duyduğum yapımcılığını Pretty Simple stüdyosunun üstlendiği Android platformunun popüler oyunlarından birisidir. MOD APK yani sınırsız enerji hileli, sınırsız ipucu hileli olarak sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, davaları kolayca çözüp görevleri tamamlayabilirsiniz. Bitmek bilmeyen görevler, gizemli cinayetler, tehlikeli suçlular, karmaşık ortamlar ve dahası sizleri bekliyor. Criminal Case v2.23 sürümünde hata düzenlemeleri yapılmıştır. TÜRKÇE dil desteği mevcuttur. Grafikleri 2D-3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. Criminal Case Play Store’da 3.800.000’den fazla indirilmiştir.Criminal Case: 1 Numaralı ÜCRETSİZ saklı nesne oyunu! Cinayet vakaları çözmeye hazır mısın? Hemen indir ve Rosa Wolf’u kimin öldürdüğünü keşfet…

Bu büyüleyici gizli nesne ve macera oyununda cinayet vakası serilerini çözmek için Grimsborough Polisi’ne eşlik et. İpuçlarını bulmak için suç mahallerini araştır, şüphelileri sorgula ve katilleri yakalamak için bulguları analiz et. Dedektiflik becerilerini ispatlamaya hazır mısın?

ÖZELLİKLER
• Tehlikeli ve yozlaşmış bir şehirde suç mahallerini araştır
• Gelmiş geçmiş en iyi dedektif olmak için arkadaşlarınla oyna
• Kanıt bulmak için ipuçlarını incele ve örnekleri analiz et
• Tanıkları ve şüphelileri sorgula
• Katili adalete teslim et

LÜTFEN DİKKAT: Criminal Case, oynaması ücretsiz bir oyundur; ancak bazı oyun öğeleri, gerçek para ile satın alınabilir. Bu özelliği kullanmak istemiyorsanız lütfen cihaz ayarlarınızda uygulama içi satın alımları devre dışı bırakın.

Kullanım Koşullarımız ve Gizlilik Politikamıza göre Criminal Case’i indirmek veya oynamak için en az 13 yaşında olmalısınız.

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER

Criminal Case v2.23 İPUCU ve ENERJİ HİLELİ APK DOWNLOAD

Criminal Case v2.23 MOD APK İNDİR – 64MB

Yedek Link Google Drive

Yedek Link Yandex Disk

Google Play Bağlantısı

Criminal Case KURULUMU

Criminal Case v2.23 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Criminal Case 2.23 enerji hile apk : oyuna giriş yaptığınızda enerji miktarına bakmanız yeterlidir.

Criminal Case 2.23 ipucu hile apk : oyuna giriş yaptığınızda dilediğiniz kadar ipucu kullanabilirsiniz.

UYARI : Facebook hesabınız ile giriş yapmak istiyorsanız ve sorun yaşıyorsanız cihazınızda bulunan Facebook uygulamasını silin oyun üzerinden giriş yapın. Ardından Facebook uygulamasını Play Store’dan indirebilirsiniz.

İNDİRMELER HAKKINDA

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-SLYMANN.COM.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.