Criminal Case v2.26 MOD APK – İPUCU VE ENERJİ HİLELİ

DOWNLOAD Criminal Case v2.26 İPUCU HİLELİ APK

polisiye, gizem ve hikaye oyunları, yapımcılığını Pretty Simple stüdyosunun üstlendiği Android platformunun sevilen oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız dedektif ile esrarengiz cinayetleri çözmek ve suçluları adalete teslim etmektir. 

- Advertisement -

Criminal Case MOD APK yani

  • sınırsız enerji hileli
  • sınırsız ipucu hileli

olarak sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, davaları kolayca çözüp görevleri tamamlayabilirsiniz. Uzun soluklu oyun yapısı, çözülmesi güç vakalar, suçlular ve dahası sizleri bekliyor. 

Criminal Case v2.26 sürümünde hata düzenlemeleri yapılmıştır. 

TÜRKÇE dil desteği mevcuttur. Grafikleri 2D-3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. 

Criminal Case Play Store’da 3.960.000’den fazla indirilmiştir.

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER


Criminal Case v2.26 MOD APK – İPUCU VE ENERJİ HİLELİ DOWNLOAD

Criminal Case v2.26 MOD APK – İPUCU VE ENERJİ HİLELİ KURULUMU

Criminal Case v2.26 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Criminal Case 2.26 enerji hile apk : oyuna giriş yaptığınızda enerji miktarına bakmanız yeterlidir.

Criminal Case 2.26 ipucu hile apk : oyuna giriş yaptığınızda dilediğiniz kadar ipucu kullanabilirsiniz.

UYARI : Facebook hesabınız ile giriş yapmak istiyorsanız ve sorun yaşıyorsanız cihazınızda bulunan Facebook uygulamasını silin oyun üzerinden giriş yapın. Ardından Facebook uygulamasını Play Store’dan indirebilirsiniz.Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-SLYMANN.COM.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.


Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bizi Takip Edin

Diğer Oyun Ve Uygulamalar