Criminal Case v2.28 MOD APK | İPUCU ve ENERJİ HİLELİ

Criminal Case v2.28 İPUCU HİLELİ APK, gizem, bulmaca ve polisiye oyunları, yapımcılığını Pretty Simple firmasının üstlendiği Android platformunun popüler oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız dedektif karakteri ile cinayetleri çözmek, görevleri tamamlamak ve iyi bir kariyer sahibi olmaktır.

Criminal Case MOD APK sınırsız enerji hileli, sınırsız ipucu hileli, bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, davaları kolayca çözüp görevleri tamamlayabilirsiniz. Onlarca olay, suçlular, bulmacalar ve dahası sizleri bekliyor.

- Advertisement -

Criminal Case v2.28 sürümünde hata düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikleri 2D-3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. TÜRKÇE dil desteği mevcuttur. 

Criminal Case Play Store’da 4.000.000’den fazla indirilmiştir.

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER


Criminal Case v2.28 MOD APK | İPUCU ve ENERJİ HİLELİ DOWNLOAD

Criminal Case v2.28 MOD APK | İPUCU ve ENERJİ HİLELİ KURULUMUCriminal Case v2.28 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Criminal Case 2.28 enerji hile apk : oyuna giriş yaptığınızda enerji miktarına bakmanız yeterlidir.

Criminal Case 2.28 ipucu hile apk : oyuna giriş yaptığınızda dilediğiniz kadar ipucu kullanabilirsiniz.

UYARI : Facebook hesabınız ile giriş yapmak istiyorsanız ve sorun yaşıyorsanız cihazınızda bulunan Facebook uygulamasını silin oyun üzerinden giriş yapın. Ardından Facebook uygulamasını Play Store’dan indirebilirsiniz.


Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bizi Takip Edin

Diğer Oyun Ve Uygulamalar