Criminal Russia 3D Gangsta Way v9.1.1 APK MOD – PARA HİLELİ

DOWNLOAD Criminal Russia 3D Gangsta Way v9.1.1 PARA HİLELİ APK

aksiyon ve açık dünya yapımcılığını MobGames3D stüdyosunun üstlendiği Android platformunun bilindik oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız karakter ile bulunduğunuz Rusya’da düşmanlarınıza karşı mücadele etmek ve görevleri tamamlamaktır. 

- Advertisement -

Criminal Russia 3D Gangsta Way MOD APK yani

  • sınırsız para hileli

olarak sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, dilediğiniz araba ve silahları satın alabilirsiniz. Geniş şehir ortamı, farklı modellerde arabalar, tehlikeli düşmanlar ve dahası sizleri bekliyor. 

Criminal Russia 3D Gangsta Way v9.1.1 sürümünde yeni görevler, araçlar eklenmiş olup, hata düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. 

Criminal Russia 3D Gangsta Way Google Play Store’da 150.000’den fazla indirilmiştir.

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER


Criminal Russia 3D Gangsta Way v9.1.1 APK MOD – PARA HİLELİ DOWNLOAD

BİLGİLENDİRME : hileyi kullanabilmek için kurulum kısmındaki açıklamayı okuyunuz.

Criminal Russia 3D Gangsta Way v9.1.1 APK MOD – PARA HİLELİ KURULUMU

Criminal Russia 3D Gangsta Way v9.1.1 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Criminal Russia 3D Gangsta Way 9.1.1 para hile apk : oyun içinde fiyatı 550.000 olan evi direk satın alabilirsiniz sahip olduğunuz para önemli değildir, aldığınızda paranızda artacaktır, ayrıca silah alımlarında paranız azalmaz daima artar.Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-SLYMANN.COM.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.


Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bizi Takip Edin

Diğer Oyun Ve Uygulamalar