Sending
User Review
4 (6 votes)

DOWNLOAD Critical Ops v1.2.0.381 MEGA HİLELİ APK

Silahlı oyunlar, yapımcılığını ünlü Critical Force firmasının üstlendiği Android platformunun popüler oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız silahlı karakter ile bulunduğunuz harita üzerinde rakiplerinize karşı mücadele etmek ve birinci olmaya çalışmaktır. 

Critical Ops içinde yaşanan genel zorluklardan dolayı MOD APK yani

  • Mega HİLELİ
  • Radar HİLELİ
  • Sınırsız Amo  HİLELİ
  • Yüksek Amaçlı HİLELİ
  • Görsel Görsel Yaygın HİLELİ
  • Crosshare Hack HİLELİ
  • Lisans Doğrulaması Kaldırıldı HİLELİ
  • Google Algılama bypass HİLELİ
  • İnvailed Yükleme Sabit HİLELİ
  • Giriş Hatası Düzeltildi 

olarak sunuyorum bu sayede düşmanlarınızın yerini mini harita üzerinden rahatça görebilir, baskın yapıp oyunun gidişatını değiştirebilirsiniz. Dünyanın dört bir yanından rakipler, bitmek bilmeyen çatışmalar, uzun soluklu oyun yapısı, silah kasaları ve dahası sizleri bekliyor. 

Critical Ops v1.2.0.383 sürümünde kritik hata düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir.

Critical Ops Play Store’da 1.155.000’den fazla indirilmiştir.

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER


Critical Ops 1.2.0.383 APK MOD – MEGA HİLELİ DOWNLOAD

Critical Ops 1.2.0.383 APK MOD – MEGA HİLELİ KURULUMU

Critical Ops 1.2.0.383 SD DATA dosyamızı indirip rardan çıkaralım “com.criticalforceentertainment.criticalops” ve android/obb klasörüne atalım. (obb klasörü yoksa siz oluşturun)

Critical Ops 1.2.0.383 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

UYARI : oyunun kurulumunu tamamen yapmalısınız. SD DATA dosyasını konu içinden indirmeniz gerekiyor aksi halde oyun açılmayabilir.Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-SLYMANN.COM.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.


0/5 (0 Reviews)

3 YORUMLAR

CEEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazınız!
Lütfen isminizi buraya giriniz