Critical Ops v1.2.1.f396 MOD APK – cephane HİLELİ

DOWNLOAD Critical Ops v1.2.1.f396 Cephane HİLELİ APK

Silahlı oyunlar, yapımcılığını ünlü Critical Force firmasının üstlendiği Android platformunun popüler oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız silahlı karakter ile bulunduğunuz harita üzerinde rakiplerinize karşı mücadele etmek ve birinci olmaya çalışmaktır. 

- Advertisement -

Critical Ops içinde yaşanan genel zorluklardan dolayı MOD APK yani

  • Cephane Hileli

olarak sunuyorum bu sayede düşmanlarınızın yerini mini harita üzerinden rahatça görebilir, baskın yapıp oyunun gidişatını değiştirebilirsiniz. Dünyanın dört bir yanından rakipler, bitmek bilmeyen çatışmalar, uzun soluklu oyun yapısı, silah kasaları ve dahası sizleri bekliyor. 

Critical Ops v1.2.1.f396 sürümünde kritik hata düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir.

Critical Ops Play Store’da 1.155.000’den fazla indirilmiştir.

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER


Critical Ops 1.2.1.f396 APK MOD – MERMİ HİLELİ DOWNLOAD

Critical Ops1.2.1.f396 APK MOD – MEGA HİLELİ KURULUMU

Critical Ops 1.2.1.f396 SD DATA dosyamızı indirip rardan çıkaralım “com.criticalforceentertainment.criticalops” ve android/obb klasörüne atalım. (obb klasörü yoksa siz oluşturun)

Critical Ops 1.2.1.f396 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Critical Ops1.2.1.f3966 harita hile apk : oyun içindeki harita üzerinde tüm düşmanları görebilirsiniz.

Critical Ops 1.2.1.f396 mermi hile apk :

UYARI : oyunun kurulumunu tamamen yapmalısınız. SD DATA dosyasını konu içinden indirmeniz gerekiyor aksi halde oyun açılmayabilir.Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-SLYMANN.COM.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.


Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bizi Takip Edin

Diğer Oyun Ve Uygulamalar