Critical Ops v1.4.0.f458 MOD APK | RADAR HİLELİ

DOWNLOAD Critical Ops v1.4.0.f458 RADAR HİLELİ APK, silahlı oyunlar yapımcılığını ünlü Critical Force firmasının üstlendiği Android platformunun popüler oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız silahlı karakter ile bulunduğunuz harita üzerinde rakiplerinize karşı mücadele etmek ve birinci olmaya çalışmaktır. 

Critical Ops MOD APK radar hileli, bu sayede düşmanlarınızın yerini mini harita üzerinden rahatça görebilir, baskın yapıp oyunun gidişatını değiştirebilirsiniz. Dünyanın dört bir yanından rakipler, bitmek bilmeyen çatışmalar, uzun soluklu oyun yapısı, silah kasaları ve dahası sizleri bekliyor. 

- Advertisement -

Critical Ops v1.4.0.f458 sürümünde kritik hata düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir.

Critical Ops Play Store’da 1.155.000’den fazla indirilmiştir.

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER


Critical Ops v1.4.0.f458 MOD APK

Critical Ops v1.4.0.f458 MOD APK | RADAR HİLELİ DOWNLOAD

Critical Ops v1.4.0.f458 MOD APK | RADAR HİLELİ KURULUMU

Critical Ops v1.4.0.f458 SD DATA dosyamızı indirip rardan çıkaralım “com.criticalforceentertainment.criticalops” ve android/obb klasörüne atalım. (obb klasörü yoksa siz oluşturun)

Critical Ops 1.4.0.f458 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Critical Ops 1.4.0.f458 harita hile apk : oyun içindeki harita üzerinde tüm düşmanları görebilirsiniz.

UYARI : oyunun kurulumunu tamamen yapmalısınız. SD DATA dosyasını konu içinden indirmeniz gerekiyor aksi halde oyun açılmayabilir.
Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bizi Takip Edin

Diğer Oyun Ve Uygulamalar