CSR Racing 2 v2.2.0 APK MOD – MEGA HİLELİ

DOWNLOAD CSR Racing 2 v2.2.0 PARA HİLELİ APK

araba yarış oyunlarI yapımcılığını Natural Motion Games firmasının üstlendiği Android platformunun ünlü oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız spor araba ile bulunduğunuz yol üstünde daima ileri doğru gitmek, rakibinizi geçmek ve bitiş çizgisine varmaktır. 

- Advertisement -

CSR Racing 2 MOD APK yani

  • sınırsız para hileli
  • sınırsız altın hileli
  • sınırsız anahtar hileli

olarak sunuyorum bu sayede dilediğiniz arabaları satın alabilir, istediğiniz gibi geliştirip, rakiplerinizin korkulu rüyası haline dönüşebilirsiniz.  Tamamı gerçek marka-modeller arabalar, uzun yollar, güçlü rakipler ve dahası sizleri bekliyor. 

CSR Racing 2 v2.2.0 sürümünde yeni arabalar McLaren F1, Ford GT40 Mk2 ve yarışlar sizleri bekliyor.  Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir.

CSR Racing 2 Play Store’da 3.300.000’den fazla indirilmiştir.

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER


CSR Racing 2 v2.2.0 APK MOD – MEGA HİLELİ DOWNLOAD

CSR Racing 2 v2.2.0 APK MOD – MEGA HİLELİ KURULUMU

CSR Racing 2 v2.2.0 SD DATA dosyamızı indirip rardan çıkaralım “com.naturalmotion.customstreetracer2” ve android/obb klasörüne atalım. (obb klasörü yoksa siz oluşturun)

CSR Racing 2 v2.2.0 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

CSR Racing 2 2.2.0 para hile apk : oyuna giriş yaptığınızda paranıza bakmanız yeterlidir.

CSR Racing 2 2.2.0 altın hile apk : oyuna giriş yaptığınızda altın miktarına bakmanız yeterlidir.

CSR Racing 2 2.2.0 anahtar hile apk : oyuna giriş yaptığınızda anahtar miktarına bakmanız yeterlidir.

UYARI : oyunun kurulumunu tamamen yapmalısınız. SD DATA dosyasını konu içinden indirmeniz gerekiyor aksi halde oyun açılmayabilir.Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-SLYMANN.COM.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.


Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bizi Takip Edin

Diğer Oyun Ve Uygulamalar