Dan The Man v1.2.90 APK MOD – PARA HİLELİ

DOWNLOAD Dan The Man v1.2.90 PARA HİLELİ APK

macera ve platform oyunları, yapımcılığını Halfbrick Studios firmasının üstlendiği Android platformunun vazgeçilmez oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız karakter ile bulunduğunuz bölümlerde düşmanlarınızla savaşmak ve arkadaşlarınıza yardım etmektir. 

- Advertisement -

Dan The Man MOD APK yani

  • sınırsız para hileli
  • premium yani vip hileli
  • tüm karakterler kullanıma açık

olarak sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonun kadar çıkarabilir, istediğiniz gibi geliştirmeleri yapabilirsiniz. Uzun soluklu oyun yapısı, bitmek bilmeyen görevler, farklı karakterler ve dahası sizleri bekliyor. 

Dan The Man v1.2.90 sürümünde yeni oyun modu eklenmiş olup, hata düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikleri 2D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller joystick mantığıyla sağlanmaktadır.

Dan The Man Play Store’da 630.000’den fazla indirilmiştir.

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER


Dan The Man v1.2.90 APK MOD – PARA HİLELİ DOWNLOAD

UYARI : oyuna giriş yaparken daima internet bağlantınızı kapalı tutun, aksi hale hile sorun çıkarabilir.

Dan The Man v1.2.90 APK MOD – PARA HİLELİ KURULUMU

Dan The Man v1.2.90 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Dan The Man 1.2.90 para hile apk : oyuna giriş yaptığınızda paranıza bakmanız yeterlidir.

Dan The Man 1.2.90 premium hile apk : oyuna premium yani vip olarak başlarsınız.

Dan The Man 1.2.90 karakter hile apk : oyun içindeki gerçek parayla satılan karakterler-kostümler-bölümler kullanıma açıktır.Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-SLYMANN.COM.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.


Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bizi Takip Edin

Diğer Oyun Ve Uygulamalar