Day R Premium v1.623 MOD APK (Para Hileli)

DOWNLOAD Day R Premium v1.623 PARA HİLELİ APK,

hayatta kalma oyunları, yapımcılığını tltGames firmasının üstlendiği Android platformunun ünlü oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız karakter ile mahsur kaldığınız açık dünya içinde hayatta kalmaya çalışmak, düşmanlarınıza karşı mücadele etmek ve yaşam alanınızı kurmaktır. 

- Advertisement -

Day R Premium MOD APK sınırsız para hileli

bu sayede oyunun keyfini çıkarabilir, dilediğiniz tüm eşyaları satın alabilirsiniz. Uzun soluklu oyun yapısı, keşfedilmeyi bekleyen bölgeler, yırtıcı hayvanlar, tehlikeli insanlar ve dahası sizleri bekliyor. 

Day R Premium v1.623 sürümünde yeni eşyalar, savaşlarda yardımcı olacak kurt, dayanıklılık seviyesi ve dahası sizleri bekliyor. Grafikleri 2D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller tek parmak ile sağlanabilmektedir.

Day R Premium Play Store’da 4.99TL’dir 60.000’den fazla indirilmiştir.

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER


Day R Premium v1.623 MOD APK DOWNLOAD

Day R Premium v1.623 MOD APK KURULUMU

Day R Premium v1.623 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Day R Premium 1.623 para hile apk : oyuna giriş yaptığınızda ilk menüden RESUME butonuna basın 2.500 yerine SINIRSIZ para hile başlarsanız.Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-SLYMANN.COM.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.


Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bizi Takip Edin

Diğer Oyun Ve Uygulamalar