Into the Dead 2 v1.8.2 – PARA HİLELİ APK MOD – MEGA HİLELİ

Into the Dead 2 v1.8.2 – PARA HİLELİ APK MOD – MEGA HİLELİ, DOWNLOAD APK, APK İNDİR, aksiyon, FPS ve sonsuz koşu türündeki oyunları seviyorsanız kesinlikle denemeniz gerektiğini düşündüğüm yapımcılığını PIKPOK stüdyosunun üstlendiği Android platformunun sevilen oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız karakter ile zombiler arasından geçip ailenizi ulaşmaya çalışmaktır. Into the Dead 2 içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli, sınırsız altın hileli, sınırsız mermi hileli, vip yani özel üye hlieli olarak sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, yenilmez olup görevleri kolayca tamamlayabilirsiniz. Uzun yollar, güçlü silahlar, tehlikeli zombiler ve dahası sizleri bekliyor. Into the Dead 2 v1.8.2 sürümünde hata düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. TÜRKÇE dil desteği mevcuttur. Into the Dead 2 Play Store’da 220.000’den fazla indirilmiştir.

“Çok sevilen zombi aksiyon oyunu Into the Dead’in devamı(70+ milyon indirme)!

- Advertisement -

“”Aileni hayatta tutma yarışında zombi kıyametinde yapılan bir yolculuk. Kendini güçlü silahlarla donat ve hayatta kalmak için ne gerekiyorsa onu yap. Hareket edebilmek için Zombileri sakatla, ortadan ikiye biç ve katlet! Hiç kimsenin güvende olmadığı dünyada ne kadar süre hayatta kalabileceksin?


ÖZELLİKLER:
– Gelişen hikaye ve birden fazla son – 7 aksiyon dolu paketi tamamla, 60 aşama ve yüzlece mücadele
– Güçlü silahlar ve mühimmat paketleri – yakın savaş araçlarının, ateşli silahların, patlayıcıların ve daha fazlasının kilitlerini aç ve yükselt!
– Değişken oyun – Askeri silah mevzilerinden ateş aç, araçların üzerinden zombileri tara, onları bıçaklayarak hayatta kal veya yaya olarak peşlerine düşme riskini göze al
– Çoklu, sürükleyici ortamlar – petrol sahaları, askeri üsler ve kırsal alandaki çiftlikler de dahil olmak üzere pek çok farklı konumu keşfet.
– Sürekli olarak artan zombi tehditlerine karşı taktiklerini oluşturarak zırhlı ve koşan zombiler de dahil farklı sürüleri yok et!
– Günlük ve özel etkinlik modları – özel ödüller kazanmak için becerilerini kanıtla
– Sadık köpek arkadaşlar – zombileri uzak tut ve sahada kendini koru

Tüm kullanıcılar için düzgün bir başlangıcın yapıldığından emin olmak üzere harici saklama izinleri gerekmektedir.

Into the Dead 2 oyununu oynamak ücretsizdir, ancak bazı oyun ögelerini gerçek parayla satın almak gerekebilir.

Into the Dead 2 OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER

Into the Dead 2 v1.8.2 – PARA HİLELİ APK MOD – MEGA HİLELİ DOWNLOAD
Into the Dead 2 v1.8.2 MOD APK İNDİR – 460MB

Yedek Link Google Drive

Yedek Link Yandex Disk

Google Play Bağlantısı
[alert variation=”alert-success”]

Into the Dead 2 KURULUMU

Into the Dead 2 v1.8.2 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Into the Dead 2 1.8.2 para hile apk : oyuna giriş yaptığınızda paranıza bakmanız yeterlidir.

Into the Dead 2 1.8.2 mermi hile apk : oyun içinde dilediğiniz gibi ateş edebilirsiniz, merminiz azalmaz.

Into the Dead 2 1.8.2 vip hile apk : oyuna vip yani özel üye olarak başlarsınız.

NOT : kurulumda sorun yaşayan hocalarım için tek link yani tek apk dosyası olarak sunuyorum kurun ve oynayın.
[/alert]

[alert variation=”alert-info”]

İNDİRMELER HAKKINDA

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-SLYMANN.COM.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.
[/alert]

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bizi Takip Edin

Diğer Oyun Ve Uygulamalar