Dead Ahead Zombie Warfare v2.6.1 MOD APK – MEGA HİLELİ

DOWNLOAD Dead Ahead Zombie Warfare v2.6.1 PARA HİLELİ APK

Hayatta kalma ve zombilere karşı mücadele türündeki oyunları, yapımcılığını Mobirate Ltd firmasının üstlendiği Android platformunun sevilen oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız karakterler ile otobüs içinde farklı bölgelere ilerlemek ve karşınıza çıkan zombilere karşı mücadele etmektir. 

- Advertisement -

Dead Ahead Zombie Warfare içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani

  • sınırsız para hileli
  • sınırsız enerji hileli
  • alışveriş hileli

olarak sunuyorum bu sayede oyun içinde kahramanlarınızı kolayca geliştirebilir, gerçek parayla satılan sandık ve ürünlere sahip olabilirsiniz. Özel yeteneklere sahip kahramanlar, onlarca zombi türü, kullanabileceğiniz eşyalar ve dahası sizleri bekliyor. 

Dead Ahead Zombie Warfare v2.6.1 sürümünde onlarca hata için düzenleme yapılmıştır. Grafikleri 2D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir.

Dead Ahead Zombie Warfare Play Store’da 370.000’den fazla indirilmiştir.

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER


Dead Ahead Zombie Warfare v2.6.1 MOD APK DOWNLOAD

BİLGİLENDİRME : hileyi sorunsuz kullanabilmek için kurulum kısmındaki açıklamaları okumanız yeterlidir.

Dead Ahead Zombie Warfare v2.6.1 MOD APK KURULUMU

Dead Ahead Zombie Warfare 2.6.1 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Dead Ahead Zombie Warfare 2.6.1 alışveriş hile apk : oyun içinde gerçek parayla sunulan ürünlerin satın alma butonlarına basmanız yeterlidir, para, sandık veya paket anında size gelir. (gerçek satın alma işlemleri ile hiçbir alakası yoktur, güvenle hileyi kullanabilirsiniz)

Dead Ahead Zombie Warfare 2.6.1 para hile apk : oyun içinde dilediğiniz gibi para harcayabilirsiniz, paranız azalmaz daima artar.

Dead Ahead Zombie Warfare 2.6.1 enerji hile apk : oyun içinde savaş alanında dilediğiniz gibi enerji harcayabilirsiniz, enerjiniz azalmaz daima artar.Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-SLYMANN.COM.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.


Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bizi Takip Edin

Diğer Oyun Ve Uygulamalar