Dead by Daylight v0.5.4 FULL APK | TAM SÜRÜM

Dead by Daylight v0.5.4 FULL APK, korku, gerilim ve aksiyon oyunları yapımcılığını Behaviour Interactive stüdyosunun üstlendiği başarılı oyunlardan birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız katil olup ile insanları avlamak veya insanlardan birisi olup ile katilden kaçmaya çalışmaktır.

Dead by Daylight oyunu henüz herkes için sunulmadığından FULL APK erken erişim olarak sunuyorum bu sayede birçok oyuncudan önce giriş yapabilir, oyunun keyfini çıkarabilirsiniz. Uzun soluklu oyun yapısı, kullanabileceğiniz farklı ekipmanlar, ürkütücü ortamlar, tamir etmeniz gereken jeneratörler ve dahası sizleri bekliyor.

- Advertisement -

Dead by Daylight v0.5.4 sürümünde sunulmuştur. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir.

Dead by Daylight Play Store’da henüz tamamen sunulmamıştır.

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER

Dead by Daylight v0.5.4 FULL APK

Dead by Daylight v0.5.4 FULL APK | TAM SÜRÜM DOWNLOAD

Dead by Daylight v0.5.4 FULL APK | TAM SÜRÜM KURULUMUUYARI : oyunu kurup-oynayabilmek için Android 7.0 ve üstü performanslı bir cihaza ihtiyacınız vardır, aksi halde kurulmaz veya çalışmaz.

Dead by Daylight v0.5.4 OBB DATA dosyamızı indirip rardan çıkaralım “com.bhvr.deadbydaylight” ve Android/obb klasörüne atalım. (obb klasörü yoksa siz oluşturun)

Dead by Daylight v0.5.4 FULL APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

UYARI : oyunun kurulumunu tamamen yapmalısınız. OBB-RAR dosyasını konu içinden indirmeniz gerekiyor aksi halde oyun açılmayabilir.


Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bizi Takip Edin

Diğer Oyun Ve Uygulamalar