Deep Town Mining Factory v3.4.6 PARA ve ELMAS HİLELİ MOD APK

Deep Town Mining Factory v3.4.6 PARA ve ELMAS HİLELİ MOD APK, idle ve işletme türündeki oyunları seven hocalarım için güncel sürümünü ekleme gereksinimi duyduğum yapımcılığını Rockbite Games stüdyosunun üstlendiği Android platformunun sevilen oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız kazıcı robotlar ile bulunduğunuz maden içinde kazım yapmak, değerli madenleri çıkarmak ve para kazanmaya çalışmaktır. Deep Town Mining Factory içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli, sınırsız elmas hileli olarak sunuyorum bu ekipmanları istediğiniz gibi geliştirebilir, farklı bölgeleri keşfedebilirsiniz. Keşfedilmeyi bekleyen derinlikler, gelişmiş kazıcılar, düşmanlar ve dahası sizleri bekliyor. Deep Town Mining Factory v3.4.6 sürümünde asteroitler ve yeni seviyeler eklenmiştir. Grafikleri 2D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. Deep Town: Mining Factory Play Store’da 240.000’den fazla indirilmiştir.


- Advertisement -

Derin Town, toplamak inşa ve çoğaltmak için bir tek amacı, bir AI olarak oyun bilim kurgu strateji oyunudur.

DERİN KAZMAK

Bir gezegenin kabuk farklı metallerin, taşlar ve nadir bulgular ile dolu, çok derin. Sizinki gibi bir yüksek teknoloji kazma sistemi gibi farklı teknisyenler ton, herhangi bir kaya ile sondaj kullanma yeteneğine sahiptir
delici robotlar, kriyojenik dondurma teknisyenler, yangın patlamalar ve diğerleri, bunun adı!

FABRİKALAR OLUN

kokusu binalar, oto maden kaynakları, yapmak ve metaller, zanaat öğeleri sahte,
verimli fabrika boru hatları inşa ve kar için bir şeyler satmak!
Kendi dünyasını, steampunk fikirli botlar bir yeraltı şehir inşa.

SİZİN PLANET KEŞFEDİN

Bir kelime – arkeoloji. kazma yolculuğa – mağaralar bulmak ve yaş uzun bir soru, içeride ne olduğunu görmek için gezegenin geçmişte arkasındaki gizli hikaye ortaya çıkarmak ve cevaplamak için kaşif botlar göndermek – Biz Kimiz?

Derin bir kasaba ücretsiz bir indie oyun ve atıl unsurları ile cebinizde iyi strateji oyunlarından biri ve fabrika tıkırtı bir musluk mekaniği en iyi madenci olmak ya da orada kazıcı olabilir. Biz bir türlü bir metro şehir oluşturucu olarak bunu açıklamak için seviyorum. Eğer şimdiye kadar oynanan oyunlar kazma, bu kasaba tıkırtı tam size göre!

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER

Deep Town Mining Factory v3.4.6 PARA ve ELMAS HİLELİ MOD APK DOWNLOAD
Deep Town Mining Factory v3.4.6 MOD APK İNDİR – 75MB

Yedek Link UploadBoy

Yedek Link Google Drive

Yedek Link Yandex Disk

Google Play Bağlantısı

Deep Town Mining Factory KURULUMU

Deep Town Mining Factory v3.4.6 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Deep Town Mining Factory 3.4.6 para hile apk : oyuna giriş yaptığınızda paranıza bakmanız yeterlidir.

Deep Town Mining Factory 3.4.6 elmas hile apk : oyuna giriş yaptığınızda elmas miktarına bakmanız yeterlidir.


İNDİRMELER HAKKINDA

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-SLYMANN.COM.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bizi Takip Edin

Diğer Oyun Ve Uygulamalar