Deer Hunter Classic v3.14.0 PARA HİLELİ – APK MOD

DOWNLOAD Deer Hunter Classic v3.14.0 PARA HİLELİ APK

Avcılık ve nişan alma türündeki oyunlar, yapımcılığını ünlü GLU stüdyosunun üstlendiği Android platformunun sevilen oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız avcı karakteri ile bulunduğunuz bölüm içinde karşınıza çıkan hayvanları avlamak ve görevleri tamamlamaktır. 

- Advertisement -

Deer Hunter Classic içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani

  • sınırsız para hileli
  • sınırsız altın hileli
  • sınırsız kartal parası hileli

olarak sunuyorum bu sayede dilediğiniz silahları satın alabilir, istediğiniz gibi geliştirebilir, görevleri bitirebilirsiniz. Farklı silahlar, vahşi hayvanlar, detaylı ortamlar ve dahası sizleri bekliyor. 

Deer Hunter Classic v3.14.0 sürümünde hata düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller joystick mantığıyla sağlanmaktadır.

DEER HUNTER CLASSIC Google Play‘da 3.960.000’den fazla indirilmiştir.

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER


Deer Hunter Classic v3.14.0 PARA HİLELİ – APK MOD DOWNLOAD

Deer Hunter Classic v3.14.0 PARA HİLELİ – APK MOD KURULUMU

Deer Hunter Classic v3.14.0 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Deer Hunter Classic 3.14.0 para hile apk : oyuna giriş yaptığınızda paranıza bakmanız yeterlidir.

Deer Hunter Classic 3.14.0 altın hile apk : oyuna giriş yaptığınızda altın miktarına bakmanız yeterlidir.

Deer Hunter Classic 3.14.0 kartal parası hile apk : oyuna giriş yaptığınızda kartal para miktarlarına bakmanız yeterlidir.Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-SLYMANN.COM.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.


Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bizi Takip Edin

Diğer Oyun Ve Uygulamalar