Defense Legend 3 Future War v2.0.3 PARA HİLELİ MOD APK

Defense Legend 3 Future War v2.0.3 PARA HİLELİ APK, strateji ve savunma türündeki oyunları seven hocalarım için ekleme gereksinimi duyduğum yapımcılığını GCenter stüdyosunun üstlendiği Android platformuna yeni giriş yapan oyunlardan birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız savunma kuleleri ve savaş aracınız ile bulunduğunuz bölümlerde düşmanlarınızı yok etmek ve bölgenizi korumaktır. Defense Legend 3 Future War içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli olarak sunuyorum bu sayede dilediğiniz silah ve ekipmanları satın alabilir, düşmanlarınıza karşı daima üstün olabilirsiniz. Bitmek bilmeyen çatışmalar, onlarca bölüm, tehlikeli düşmanlar ve dahası sizleri bekliyor. Defense Legend 3 Future War v2.0.3 sürümünde hata düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikleri 2D-3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. Defense Legend 3 Future War Play Store’da yeni olduğu için pek indirilmesi yoktur.


– Gelecek Savaş Savunma Legend 3: Biz Kule Savunma oyunu serinin bir sonraki bölümünü tanıtmak için mutluyuz. Gelecek Savaşı: Sen Savunma Legend 3 ile heyecan verici bir deneyim olacak.
          Kule Savunma 2 sona erdi: karanlık güçler püskürtüldü. Ancak, onların bir parçası kaçarak dünyamızı saldırmak için güçlerini pekiştirmek için planlanmış.
          Savunma Legend 3: Gelecekte Savaş devralır ve ek olarak Kule Defense_Defense Legend 2. benzersiz özellikleri geliştirir, Savunma Legend 3: Gelecekte Savaş aynı zamanda gibi yeni özellikler ekledi: süper kahramanlardan, silah çeşitliliği, harita çeşitliliği …
Gelecek Savaşı: taktik savunma ve rol yapma Kombinasyon Savunma Legend 3 özel bir özelliktir. oyuncu hem bir strateji ve kötü güçleri savaşır süper kahraman vardır komutansın.
          # YENİ ÖZELLİK
Gelecek Savaşı: Süper Kahramanlar Savunma Legend 3 için fark yaratmak yeni bir özelliktir. Üstelik, silah oyuncuların yeni taktikler var yardımcı olmak için sürekli güncellenecektir. Aynı anda, kötü güçlerin de sürekli yeni yaratıklar geliştirdiğini oyuncuların zorlaştırmaktadır. Oyuncular onlarla uğraşmak esnek stratejiler olması gerekir. düşmanın Patron doğrudan oyuncular için zorluk artar savaşta yer alıyor.
          # EŞYALAR
Savunma Legend 3: Gelecekte Savaş devralır ve Kule Savunma 2 galibiyeti getiren silahları geliştirir: Savunma Legend 2.
+ LDC-055-G3 (mayın consortium_generation-III): Üçüncü – nesil mayın düşman birliklerinin çok sayıda durumunda destekler.
+ PAM-W-II (patlamamış mühimmatın dalgaları-II) ikinci nesil ses dalgaları önceki nesil daha büyük bir güç ile yükseltilir, büyük ölçekte düşmanları yok ses dalgaları üreten.
+ I-A-III (buz-Yaş-III) buz dalga belli bir süre içinde yolda bütün düşmanları dondurur.
+ BF1-III (gizli bombardıman – geleceğe III): Üçüncü – düşman büyük yok etmek için bomba taşıyan beş uçakla nesil BF1 Muharebe Timi.
+ Hellfire Alan II: yolda tüm düşmanları yok eder daha hızlı hız çekimi ile Hellfire alanını yükseltin.
+ Supergun-FII: nükleer başlıklı bir top gibi çalışır Supergun-F, sürüm II. Kötü yok. Poligon sınırlı değildir. Sürüm II otomatik saldırı özelliği ile yükseltilir.
+ W-R-II (Tekerlek orak): ölüm tekerlek sembolü ile Silah her düşmanın terör olacaktır. versiyon II yükseltilmiş ve daha iyi düşman arar edilir.
+ A-B-S-II (Hava Bomba Fırtına): Süper silahlar ordu tarafından yapılır. Silahlar havada enerjiyi birleştirmek ve düşmanları öldürmek için enerji büyük miktarda serbest bırakın.
+ Askeri değil sadece eski silah yükseltmeleri aynı zamanda karanlık güçlere mücadele için yeni silahlar geliştirir.
          # HARİTASI ÇEŞİTLİLİK
Biz v.v …. donmuş toprak veya dağ sıcak çölden, farklı arazilerde bir çok mücadele edeceğiz
Kule Savunma 2: Savunma Legend 2, her arazi için en iyi taktik sahip olmamızı zorlayan farklı arazilerde de savaşmak zorunda. Biz tamamen iyi stratejisiyle tüm durumları üstesinden gelebilir kanıtlıyor. Savunma Legend 3: Gelecekte Savaş oyunculara birçok sürprizler getirecek.
Oyuncular düşmanı yenmek için komutanlar ya da güçlü kahramanlar olmaya hazırız. Gelecekte Savaş: Savunma Legend 3 tadını çıkarın!


OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER

- Advertisement -

Defense Legend 3 Future War v2.0.3 PARA HİLELİ MOD APK DOWNLOAD
Defense Legend 3 Future War v2.0.3 MOD APK İNDİR – 91MB

Yedek Link Google Drive

Yedek Link Yandex Disk

Google Play Bağlantısı

Defense Legend 3 Future War KURULUMU

Defense Legend 3 Future War v2.0.3 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Defense Legend 3 Future War 2.0.3 para hile apk : oyuna giriş yaptığınızda paranıza bakmanız yeterlidir.


İNDİRMELER HAKKINDA

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-SLYMANN.COM.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bizi Takip Edin

Diğer Oyun Ve Uygulamalar