Defense Legend 3 Future War v2.3.8.6 MOD APK – PARA HİLELİ

DOWNLOAD Defense Legend 3 Future War v2.3.8.6 PARA HİLELİ APK

Savunma ve strateji türündeki oyunlar, yapımcılığını GCenter firmasının üstlendiği Android platformunun sevilen oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız savunma kuleleri ile bulunduğunuz bölümde düşman düşmanlarınızı yok etmek ve bölgenizi savunmaktır. 

- Advertisement -

Defense Legend 3 Future War içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani

  • sınırsız para hileli

olarak sunuyorum bu sayede dilediğiniz silah ve ekipmanları satın alabilir, düşmanlarınıza karşı daima üstün olabilirsiniz. Farklı özelliklere sahip savunma robotları, zorlu düşmanlar, karmaşık haritalar ve dahası sizleri bekliyor. 

Defense Legend 3 Future War v2.3.8.6 sürümünde hata düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikleri 3D olup ses kalitesi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. 

Defense Legend 3 Future War Play Store’da 3.500’den fazla indirilmiştir.

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER


Defense Legend 3 Future War v2.3.8.6 PARA HİLELİ APK MOD DOWNLOAD

Defense Legend 3 Future War v2.3.8.6 PARA HİLELİ APK MOD KURULUMU

Defense Legend 3 Future War v2.3.8.6 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Defense Legend 3 Future War 2.3.8.6 para hile apk : oyuna giriş yaptığınızda paranıza bakmanız yeterlidir.Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-SLYMANN.COM.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.


Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bizi Takip Edin

Diğer Oyun Ve Uygulamalar