Demolition Derby 3 v1.0.027 MOD APK – PARA HİLELİ

DOWNLOAD Demolition Derby 3 v1.0.027 PARA HİLELİ APK,

araba sürme, yarış ve kıyasıya mücadele oyunları, yapımcılığını ünlü Beer Money Games! firmasının üstlendiği Android platformuna yeni giriş yapan oyunlardan birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız araba ile bulunduğunuz parkur içinde rakiplerinizle çarpışmak ve arenadan galip olarak ayrılmaktır. 

- Advertisement -

Demolition Derby 3 MOD APK sınırsız para hileli

bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, dilediğiniz arabayı satın rahatça geliştirebilirsiniz. Farklı modellerde araçlar, zorlu rakipler, geniş arenalar ve dahası sizleri bekliyor. 

Demolition Derby 3 v1.0.027 sürümünde hata düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. 

Demolition Derby 3 Play Store’da yeni olduğu için pek indirilmesi yoktur.

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER


Demolition Derby 3 v1.0.027 MOD APK DOWNLOAD

Demolition Derby 3 v1.0.027 MOD APK KURULUMU

Demolition Derby 3 v1.0.027 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Demolition Derby 3 1.0.027 para hile apk : oyuna giriş yaptığınızda paranıza bakmanız yeterlidir.Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-SLYMANN.COM.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.


Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bizi Takip Edin

Diğer Oyun Ve Uygulamalar