Deranged v5.0 FULL APK DOWNLOAD

DOWNLOAD Deranged v5.0 FULL APK, korku, aksiyon ve FPS türündeki oyunları yapımcılığını Invention Games firmasının üstlendiği Android platformuna geçtiğimiz günlerde giriş yapan başarılı oyunlardan birisidir.

Amacınız kontrolünü sağladığınız Edward adında ki karakter ile bulunduğunuz karanlık kasaba içinde birden bire kayıp olan insanları araştırmak, tehlikeli yaratıklara karşı mücadele etmek ve kurtulmaya çalışmaktır.

- Advertisement -

Uzun soluklu oyun yapısı, ürkütücü ortamlar, çözülmeyi bekleyen sırlar, bulmacalar ve dahası sizleri bekliyor. Silahınız, kaybolan dostlarınız, aniden görünen yaratıklar, sesler, aşılması gereken şifreler parmaklarınızın ucunda olacaktır.

Deranged v5.0 sürümünde sunulmuştur. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. 

Deranged Play Store’da 18.99TL’dir.

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER

Deranged v5.0 FULL APK  DOWNLOAD
Deranged v5.0 FULL APK KURULUMU

Deranged v5.0 FULL APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.


Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-SLYMANN.COM.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.


Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bizi Takip Edin

Diğer Oyun Ve Uygulamalar