Devil Stone v1.4.0 MOD APK | PARA HİLELİ

Devil Stone v1.4.0 PARA HİLELİ APK, macera, açık dünya ve RPG oyunları, yapımcılığını Simplist Limited stüdyosunun üstlendiği Android platformuna yeni giriş yapan oyunlardan birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız karakter ile bulunduğunuz mistik dünya içinde düşmanlarınıza karşı mücadele etmek, görevleri tamamlamak ve kötülüğü yenmektir.

Devil Stone MOD APK sınırsız para hileli, bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, istediğiniz ekipmanları satın alıp düşmanlarınıza karşı daima üstün olabilirsiniz.

- Advertisement -

Hikaye üzerinden ilerleyen oyun yapısı, özel yetenekleriniz, farklı kahramanlar ve dahası sizleri bekliyor. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir.

Devil Stone Play Store’da 28.99TL’dir.

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER

Devil Stone v1.4.0 MOD APK

Devil Stone v1.4.0 MOD APK | PARA HİLELİ DOWNLOAD

Devil Stone v1.4.0 MOD APK | PARA HİLELİ KURULUMUDevil Stone v1.4.0 OBB DATA dosyamızı indirip rardan çıkaralım “com.Simplist.DevilStone” Android/obb klasörüne atalım. (obb klasörü yoksa siz oluşturun)

Devil Stone v1.4.0 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Devil Stone 1.4.0 para hile apk : oyuna giriş yaptığınızda ilk menüden “CONTINUE” butona basarsanız para hileli olarak oynayabilirsiniz, “NEW GAME” butonuna basarak hilesiz olarak da oynayabilirsiniz.

UYARI : oyunun kurulumunu tamamen yapmalısınız. SD DATA dosyasını konu içinden indirmeniz gerekiyor aksi halde oyun açılmayabilir.


Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bizi Takip Edin

Diğer Oyun Ve Uygulamalar