Devil’s Attorney v1.0.5 FULL APK

DEVİLS ATTORNEY V1.0.5 FULL APK – TAM SÜRÜM

Devil’s Attorney v1.0.5 FULL APK, siteden aldığım istekler üzerine ekleme gereksinimi duyduğum yapımcılığını Senri stüdyosunun üstlendiği Android platformunun popüler bulmaca temalı oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız Max McMann adından ki avukat ile iş olarak aldığınız davalarda başarılı olmaya çalışmak ve görevleri tamamlamaktır. Müvekkiliniz için yapılan tüm suçlamaları kaldırmak, davayı kazanmak, para biriktirip evinizi güzelleştirmek, zengin olmak ve dahası parmaklarınızın ucundadır. Tamamlanması gereken 58 dava, keşfedilecek 3 mahalle, sinsi savcılar ve dahası sizleri bekliyor. Unutmayın başarılı bir avukat olursanız parasal değeri yüksek işler gelecek ve ünlü olmaya hızlı adımlarla gideceksiniz. Grafikleri 2D-3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. TÜRKÇE dil desteği mevcuttur. Devil’s Attorney Play Store’da 9.99TL’dir, 13.000’den fazla indirilmiştir.

Devil’s Attorney, cazibesi yüksek ancak ahlaki değerleri düşük savunma avukatı Max McMann olarak oynadığınız, 80’lerde geçen sıra tabanlı bir strateji oyunudur.

- Advertisement -

Amacınız, tüm müvekkillerinizin serbest kalmasını sağlamak ve kazandığınız parayı apartman daireniz için aksesuarlar ve yeni mobilyalar alarak egonuzu yükseltmek ve yeni mahkeme salonu becerilerinin kilidini açmak için kullanmaktır.

• Tamamlanacak 58 zorlu dava
• 1 inanılmaz hikâye
• Keşfedilecek 3 mahalle
• Alt edilecek 9 sinsi savcı
• 3 zorluk seviyesi

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER

 

Devil’s Attorney v1.0.5 FULL APK full
Devil’s Attorney v1.0.5 FULL APK full

Devil’s Attorney v1.0.5 FULL APK full
Devil’s Attorney v1.0.5 FULL APK full

Devil’s Attorney v1.0.5 FULL APK full
Devil’s Attorney v1.0.5 FULL APK full

Devil’s Attorney v1.0.5 FULL APK İNDİR

Devil’s Attorney v1.0.5 FULL APK İNDİR – 100MB

Devil’s Attorney v1.0.5 FULL APK KURULUMU

Devil’s Attorney v1.0.5 FULL APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

 

 

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bizi Takip Edin

Diğer Oyun Ve Uygulamalar