Dirt Rally Driver HD Premium v1.0.0d APK MOD – PARA HİLELİ

DOWNLOAD Dirt Rally Driver HD Premium v1.0.0d PARA HİLELİ APK,

araba sürme ve ralli oyunları, yapımcılığını ABGames89 stüdyosunun üstlendiği Android platformuna yeni giriş yapan oyunlardan birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız araba ile bulunduğunuz zorlu yollarda daima ileri doğru gitmek, rakiplerinizi sollamak ve bitiş çizgisine varmaktır. 

- Advertisement -

Dirt Rally Driver HD Premium MOD APK yani

  • sınırsız para hileli
  • premium özellik hileli

olarak sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, dilediğiniz arabaları satın alıp yolların kralı olabilirsiniz. Zorlu rakipler, keskin virajlar, farklı modellerde arabalar ve dahası sizleri bekliyor. 

Dirt Rally Driver HD Premium v1.0.0d sürümünde hata düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. 

Dirt Rally Driver HD Premium Play Store’da 5.59TL’dir.

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER


Dirt Rally Driver HD Premium v1.0.0d APK MOD – PARA HİLELİ DOWNLOAD

Dirt Rally Driver HD Premium v1.0.0d APK MOD – PARA HİLELİ KURULUMU

Dirt Rally Driver HD Premium v1.0.0d MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Dirt Rally Driver HD Premium 1.0.0d para hile apk : oyuna giriş yaptığınızda paranıza bakmanız yeterlidir.Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-SLYMANN.COM.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.


Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bizi Takip Edin

Diğer Oyun Ve Uygulamalar