Divi 3.3.1 – WordPress Theme by ElegantThemes

Divi 3.3.1 – WordPress Theme by ElegantThemes

Ücretsiz Divi 3.3.1 WordPress Tema , daha önce gördüğünüz gibi Divi Builder, deli hızlı ve inanılmaz sezgisel ön uç editörü tarafından desteklenmektedir. Sonsuza dek web siteleri oluşturma şeklinizi değiştirecektir.

Divi 3.3.1 Tema , kutunun dışında 20’den fazla önceden hazırlanmış düzen ile birlikte gelir. Bu güzel düzenler yeni projelerinizi zıplamak için kullanılabilir ve yeni sayfaları birkaç dakika içinde oluşturmanıza olanak tanır. Onları yükleyin, içeriği değiştirin ve gitmek için iyi bir şey! Ayrıca yeni müşterilere Divi Builder 2.3.1 Eklentisinin ne olduğunu öğrenmek için harika bir yol .

- Advertisement -

Önceden hazırlanmış Divi WordPress Teması Ücretsiz Layouts, daha sonra için Divi Kütüphanenize kaydedilebilir ve ardından yeni sayfalara anında yüklenebilir. Kütüphanenizi en sevdiğiniz düzenlerle oluşturun ve gelecekteki müşteri projelerinizde zaman kazanmak için bunları kullanın. Birinde yüzlerce temaya sahip olmak gibi!

Ile Divi WordPress Tema Nulled , hemen her şey inşa edebilirsiniz. Bu, şimdiye dek sahip olduğumuz ve ihtiyaç duyacağınız tek tema olan en çok yönlü tema.

Divi 3.3.1 free , kapsamlı bir rol sistemi sunan tek temalardan biridir. Müşterilerinizin tasarımınızı karıştırmasını önlemek için Divi Builder’da neler yapabileceğini sınırlayın!

Divi WordPress Şablonu , gerçekten benzersiz görünümlü web siteleri oluşturmanıza olanak veren çok sayıda başlık seçeneği ile gelir. Sola hizalanmış veya ortalanmış bir logo arasında seçim yapın. Dikey ve yatay gezinme arasında geçiş yapın. Renkleri ayarlayın, şeffaf üstbilgileri etkinleştirin veya kaydırmadan önce gezinmenizi gizlemeyi tercih edin. Mobil cihazlarda mükemmel çalışan tam ekran ve slayt navigasyon stilleri bile var!

 

Divi WordPress Tema Özellikleri

  • Üstbilgi ve Altbilgi Seçeneklerinin Tonları
  • Sezgisel Tema Seçenekleri Paneli
  • Akıllı Bölünmüş Test
  • Güçlü İstatistikler ve Analizler
  • 32 Dile Çevrildi
  • Sağdan Sola (RTL) Desteği
  • Kaya Katı Güvenlik

WordPress Divi Tema artırın ister misiniz? Divi Booster Plugin’i deneyin ve WP Rocket  ve WP Fastest Cache Premium  gibi Önbellek Eklentilerini kullanmayı unutmayın

Nulled Divi WordPress Temasını İndir
Divi 3.3.1 WordPress Temasını İndir

Yedek Link Google Drive

Yedek Link Yandex Disk
Başlamadan önce indirme Divi WordPress Tema dan SLYMANN.COM bilmen gerekir. Sitemizdeki tüm dosyalar doğrudan link ile indirilebilir. Bağlantı AJAX teknolojisi kullanılarak üretildi. Bu nedenle, bazı İnternet tarayıcıları veya uzantıları yanlış bir bağlantı oluşturabilir.

Not: Divi WordPress Teması ücretsiz indirme konusunda sorun yaşıyorsanız, site için reklam engellemeyi devre dışı bırakmayı veya başka bir İnternet tarayıcısını kullanmayı deneyin.

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bizi Takip Edin

Diğer Oyun Ve Uygulamalar