Divi Booster v2.4.6 – WordPress Plugin Download

Divi Booster v2.4.6 – WordPress Plugin DownloadZarif Temalar ‘Divi Teması’nı artırmanın

kolay bir yolunu mıarıyorsunuz ? Belki çevrimiçi olarak paylaştığım Divi özelleştirme ipuçlarını gördünüz ama bunları uygulamak için gereken kodlama becerilerine sahip değilsiniz veya sadece zaman tanımıyorsunuz?

Divi Booster v2.4.6 - WordPress Plugin Download
Divi Booster v2.4.6 – WordPress Plugin Download

Divi Booster v2.4.6 Özellikleri

- Advertisement -

Divi Booster , Divi’yi bir esinti haline getiren yeni WordPress eklentimdir.

  • Divi Booster, Divi’ye 100’lü yeni yapılandırma seçenekleri eklerKaydırıcınızın yüksekliğini değiştirmek ister misiniz? Veya başlığın küçülmesini mi durduruyorsun? Veya sadece bir sayfanın görünümünü değiştirir misiniz? Hepsi içeride. Sürekli olarak yeni seçenekler ekliyorum ve yaşam için ücretsiz güncellemelerle hazır olduğunda bunları alacaksınız. Hatta istekte bulunuyorum – yorumların eklenmesini görmek için neyi görmek istediğinizi bildirin.
  • Divi Booster kullanımı inanılmaz derecede kolaydırİpuçlarının çoğunluğu sadece bir kutuyu işaretleyerek açıp kapatabilirsiniz . Ve bir eklenti olduğu için, alt temaları uygulama konusunda bilmeniz gerekmez. Ancak, çocuk temaları kullanıyorsanız, çocuk temaları ile de tamamen uyumludur.
  • Divi Booster hızlı – Eklentiler sitenizi yavaşlatmak için kötü bir rap alırlar. Ancak eklenti kötü yazılmışsa bu doğrudur. Divi güçlendirici, kullanıcı sitenizi ziyaret ettiğinde değil, yapılandırmayı kaydettiğinizde oluşturduğu CSS ve JavaScript kodunu önceden derler ve minimize eder. Bu, bir alt temaya yerleştirilen eşdeğer koddan daha hızlı veya daha hızlı yüklendiği anlamına gelir.

Divi Booster v2.4.6 Değişiklik

= 2.4.6 =
* Divi mobil içerik
genişliğini ayarlamak için seçenek eklendi * Dahil olan seçeneklere kısıtlı doğrudan erişim * Oluşturucu kullanıldığında
sabit tam genişlikte özellikli görüntü boşluğa neden olur

Demo Divi Booster v2.4.6 – WordPress Plugin Download

Tam Demo Sayfa

indir Divi Booster v2.4.6 – WordPress Plugin Download

Doğrudan Linki İndir


Diğer Ücretsiz İndirilen Bağlantılar


 

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bizi Takip Edin

Diğer Oyun Ve Uygulamalar