Dont Starve Pocket Edition v1.11 MOD APK – Tüm Karakterler Açık

DOWNLOAD Fire For ANDROİD, Dont Starve Pocket Edition v1.11  Karakterler Açık APK, macera, açık dünya ve hayatta kalma oyunları yapımcılığını By Klei Entertainment firmasının üstlendiği Android platformunun popüler oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız karakter ile mahsur kaldığınız karanlık evren içinde hayatta kalmaya çalışmak, düşmanlarınıza karşı mücadele etmek ve yaşam alanınızı kurmaktır.

Don’t Starve Pocket Edition MOD APK tüm karakterler kullanıma açık, hızlı ekipman üretim hileli olarak sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, tüm görevleri tamamlayabilirsiniz. Geniş oyun alanı, craft edilmeyi bekleyen onlarca eşya, farklı karakterler ve dahası sizleri bekliyor.

- Advertisement -

Dont Starve Pocket Edition v1.11 sürümünde onlarca hata düzenlemesi yapılmış olup, desteklenen cihaz sayısı artırılmıştır. Grafikleri 2D-3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir.

Don’t Starve Pocket Edition Play Store’da 14.99TL’dir 25.000’den fazla indirilmiştir.

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER


Dont Starve Pocket Edition v1.11 MOD APK – Tüm Karakterler Açık DOWNLOAD

Dont Starve Pocket Edition v1.11 MOD APK – Tüm Karakterler Açık KURULUMUDon’t Starve Pocket Edition v1.11 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Don’t Starve Pocket Edition 1.11 karakter hile apk : oyun içindeki tüm karakterlerin kilidi açıktır.


Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bizi Takip Edin

Diğer Oyun Ve Uygulamalar