Dont Starve Shipwrecked v1.27 MOD APK | TÜM KARAKTERLER AÇIK

Download Dont Starve Shipwrecked v1.27 Karakterler Açık APK, macera, hayatta kalma oyunları, yapımcılığını Klei Entertainment Inc firmasının üstlendiği Android platformunun sevilen oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız karakter ile bulunduğunuz ada içinde yaşam alanınızı kurmak, düşmanlarınıza karşı mücadele etmek ve hayatta kalmaktır.

Dont Starve Shipwrecked MOD APK tüm karakterlerin kilidi açık, bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, tüm karakter ve özel yeteneklerini kullanabilirsiniz. Tehlikeli hayvanlar, onlarca ekipman, detaylı craft sistemi ve dahası sizleri bekliyor.

- Advertisement -

Dont Starve Shipwrecked v1.27 sürümünde hata düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir.

Dont Starve Shipwrecked v1.27 MOD APK KURULUMU

Dont Starve Shipwrecked v1.27 OBB DATA dosyamızı indirip rardan çıkaralım “com.kleientertainment.doNotStarveShipwrecked” ve android/obb klasörüne atalım. (obb klasörü yoksa siz oluşturun)

Dont Starve Shipwrecked v1.27 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Dont Starve Shipwrecked 1.27 hile apk : oyun içindeki tüm karakterlerin kilidi açıktır.

UYARI : oyunun kurulumunu tamamen yapmalısınız. OBB DATA dosyasını konu içinden indirmeniz gerekiyor aksi halde oyun açılmayabilir.

Dont Starve Shipwrecked v1.27 MOD APK DOWNLOAD

Dont Starve Shipwrecked | Yeni ve Eski Sürümleri

Dont Starve Shipwrecked MOD APK

Dont Starve Shipwrecked v1.27 MOD APK | TÜM KARAKTERLER AÇIK

0
Download Dont Starve Shipwrecked v1.27 Karakterler Açık APK, macera, hayatta kalma oyunları, yapımcılığını Klei Entertainment Inc firmasının üstlendiği Android platformunun sevilen oyunlarından birisidir. Amacınız...

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bizi Takip Edin

Diğer Oyun Ve Uygulamalar