Doodle Army 2 Mini Militia MOD APK v4.3.0 | HİLELİ

DOWNLOAD Fire For ANDROİD, Doodle Army 2 Mini Militia v4.3.0 HİLELİ APK, aksiyon, mini FPS oyunları yapımcılığını Miniclip firmasının üstlendiği Android platformunun sevilen oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız silahlı karakter ile bulunduğunuz harita içinde rakiplerinize karşı mücadele etmek ve bölümde birinci olmaya çalışmaktır.

Doodle Army 2 Mini Militia MOD APK yani pro paket, tüm yetenekler ve ekipmanları kullanıma açık, bu sayede rakiplerinize karşı daima üstün olabilir, yenilmez bir askeri kahramana dönüşebilirsiniz. Bitmek bilmeyen mücadeleler, dünyanın dört bir yanında oyuncular, farklı silahlar ve dahası sizleri bekliyor.

- Advertisement -

Doodle Army 2 Mini Militia v4.3.0 sürümünde hata düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikleri 2D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller joystick mantığıyla sağlanabilmektedir.

Doodle Army 2 : Mini Militia Play Store’da 2.150.000’den fazla indirilmiştir.

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER


Doodle Army 2 Mini Militia MOD APK v4.3.0 | HİLELİ DOWNLOAD

Doodle Army 2 Mini Militia MOD APK v4.3.0 | HİLELİ KURULUMUDoodle Army 2 Mini Militia v4.3.0 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Doodle Army 2 Mini Militia 4.3.0 hile apk : oyun içindeki tüm gerçek parayla satılan özellikler kullanıma açıktır karakter özelleştirme ve yetenekleri aktiftir.


Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bizi Takip Edin

Diğer Oyun Ve Uygulamalar