Door Kickers v1.0.93 APK MOD – MEGA HİLELİ

DOWNLOAD Door Kickers v1.0.93 PARA HİLELİ APK

aksiyon, FPS ve taktik oyunları, yapımcılığını KillHouse Games stüdyosunun üstlendiği Android platformunun sevilen oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız silahlı özel tim ile bulunduğunuz görevlerde düşmanlarınızı etkisiz hale getirmek ve bölümleri tamamlamaktır. 

- Advertisement -

Door Kickers MOD APK yani

  • tüm bölümlerin kilidi açık
  • yüksek exp hileli
  • yüksek yıldız kazana hileli

olarak sunuyorum bu sayede askerlerinizi istediğiniz gibi geliştirebilir, tüm ekipmanları kullanabilirsiniz. Onlarca bölüm, farklı yeteneklere sahip karakterler, silahlar ve dahası sizleri bekliyor. 

Door Kickers v1.0.93 sürümünde hata düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikleri 2D-3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir.

Door Kickers Play Store’da 12.99TL’dir, 8.000’den fazla indirilmiştir.

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER


Door Kickers v1.0.93 APK MOD – MEGA HİLELİ DOWNLOAD

BİLGİLENDİRME : hileyi sorunsuz kullanabilmek için kurulum kısmındaki hile içeriğini okuyunuz.


Hilesiz APK


Hileli APK

Door Kickers v1.0.93 APK MOD – MEGA HİLELİ KURULUMU

Door Kickers v1.0.93 SD DATA dosyamızı indirip rardan çıkaralım “com.khg.doorkickers” ve android/obb klasörüne atalım.

Door Kickers v1.0.81 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Door Kickers 1.0.93 yıldız hile apk : oyun içinde ilk menüden Camping kısmına girin ve 1.aşamanın 6 bölümünü de bitirin ardından çok fazla yıldız kazanırsınız.

Door Kickers 1.0.93 bölüm hile apk : oyun içindeki tüm bölümlerin kilidi açıktır.

Door Kickers 1.0.93 exp hile apk : oyun içinde ilk bölümden sonra son seviyeye ulaşırsınız bu sayede yeteneklerinizin kilidini açabilirsiniz.

UYARI : oyunun kurulumunu tamamen yapmalısınız. SD DATA dosyasını konu içinden indirmeniz gerekiyor aksi halde oyun açılmayabilir.Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-SLYMANN.COM.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.


Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bizi Takip Edin

Diğer Oyun Ve Uygulamalar