DOWNLOAD Dream Hospital Simülasyon v1.7.4 PARA HİLELİ APK MOD

DOWNLOAD Dream Hospital Simülasyon v1.7.4 PARA HİLELİ APK

İşletme ve yönetim oyunlarını seviyorsanız denemeniz gerektiğini düşündüğüm yapımcılığını Lab Cave Games stüdyosunun üstlendiği Android platformuna geçtiğimiz aylarda giriş yapan oyunlardan birisidir. Amacınız sahibi olduğunuz arazi üzerine hastane inşa etmek, hastalarla ilgilenmek ve para kazanmaya çalışmaktır. 

- Advertisement -

Dream Hospital Simülasyon içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli, sınırsız elmas hileli olarak sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, dilediğiniz inşa işlerini yapıp, hastaneniz için en iyi doktorları bulabilirsiniz. Uzun soluklu oyun yapısı, onlarca görev, doktorlar, hemşireler ve dahası sizleri bekliyor. 

Dream Hospital Simülasyon v1.7.4 sürümünde yeni etkinlikler eklenmiştir. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. 

Dream Hospital Simülasyon Play Store’da 15.000’den fazla indirilmiştir.

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER


Dream Hospital Simülasyon v1.7.4 MOD APK – PARA HİLELİ  DOWNLOAD

BİLGİLENDİRME : hileyi kullanabilmek için kurulum kısmındaki hile içeriğini okuyunuz.

Dream Hospital Simülasyon v1.7.4 MOD APK KURULUMU

Dream Hospital Simülasyon v1.7.4 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Dream Hospital Simülasyon 1.7.4 para hile apk : oyun içinde paranız eksi (-) değerlere düşse dahi harcama yapabilirsiniz.

Dream Hospital Simülasyon 1.7.4 elmas hile apk : oyun içinde elmas miktarınız eksi (-) değerlere düşse dahi harcama yapabilirsiniz.Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-SLYMANN.COM.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.


Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bizi Takip Edin

Diğer Oyun Ve Uygulamalar