Downwell v1.1.1 FULL APK

Download Downwell v1.1.1 FULL APK, zor ve uğraştıran oyunlar, yapımcılığını Devolver Digital Games firmasının üstlendiği Android platformunun bilindik oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız garip çocuk karakteri ile bulunduğunuz piksel dünya içinde düşmanlarınıza karşı mücadele etmek, değerli cevherleri toplamak ve yüksek puanlara ulaşmaktır. Derinlerine inmeniz gereken kuyu, tehlikeli yaratıklar, silahınız ve dahası sizleri bekliyor. STEAM üzerinden mobil cihazlara geçiş yapan oyunlardan birisidir. Derin kuyu içinde olabildiğince ilerleyin, madenleri toplayın, düşmanlarınızdan kaçın veya onları yok edin.

Downwell v1.1.1 sürümünde hata düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikleri 2D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir.

Downwell v1.1.1 FULL APK KURULUMU

- Advertisement -

Downwell v1.1.1 FULL APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Downwell v1.1.1 FULL APK DOWNLOAD

Downwell | Yeni ve Eski Sürümleri

Matchington Malikanesi mod apk

Matchington Malikanesi v1.56.0 MOD APK | PARA HİLELİ

0
Download Matchington Mansion v1.56.0 PARA HİLELİ APK, bulmaca ve dekorasyon türündeki oyunları, yapımcılığını Firecraft stüdyosunun üstlendiği Android platformunun sevilen oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız...

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bizi Takip Edin

Diğer Oyun Ve Uygulamalar