Dr Driving 2 v1.36 MOD APK (Para ve Araba Hileli)

DOWNLOAD Dr Driving 2 v1.36 PARA HİLELİ APK,

araba sürme ve park etme simülasyon oyunları, yapımcılığını ünlü SUD Inc. stüdyosunun üstlendiği Android platformunun sevilen oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız araba ile bulunduğunuz bölümlerde sürüşler yapmak ve görevleri tamamlamaktır. 

- Advertisement -

Driving 2 MOD APK sınırsız para hileli, elmas hileli olarak, tüm araçların kilidi açık

bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, tüm görevleri tamamlayabilirsiniz. Farklı modellerde arabalar, geçmesi zor bölümler, bitmek bilmeyen yollar ve dahası sizleri bekliyor. 

Dr Driving 2 v1.36 sürümünde yeni araba eklenmiş olup hata düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller sensör veya direksiyon mantığıyla sağlanmaktadır.

Dr. Driving 2 Play Store’da 480.000’den fazla indirilmiştir.

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER


Dr Driving 2 v1.36 MOD APK DOWNLOAD

Dr Driving 2 v1.36 MOD APK KURULUMU

Dr. Driving 2 v1.33 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Dr. Driving 2 1.36 para hile apk : oyuna giriş yaptığınızda paranıza bakmanız yeterlidir.

Dr. Driving 2 1.36 elmas hile apk : oyuna giriş yaptığınızda elmas miktarına bakmanız yeterlidir 8000’dir. (daha fazla olmuyor üzgünüm)

Dr. Driving 2 1.36 araba hile apk : oyun içindeki tüm araçların kilidi açıktır.Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-SLYMANN.COM.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.


Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bizi Takip Edin

Diğer Oyun Ve Uygulamalar