Dr Driving 2 v1.42 MOD APK | PARA ve ARABA HİLELİ

Download Dr Driving 2 v1.42 PARA HİLELİ APK, simülasyon ve araba sürme oyunları, yapımcılığını SUD Inc firmasının üstlendiği Android platformunun popüler oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız araba ile bulunduğunuz parkur içinde sürüşler yapmak ve görevleri tamamlamaktır.

Driving 2 MOD APK sınırsız para hileli, elmas hileli, tüm araçların kilidi açık, bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, tüm görevleri tamamlayabilirsiniz. Zorlu görevler, farklı modellerde arabalar, onlarca aşama ve dahası sizleri bekliyor.

- Advertisement -

Dr Driving 2 v1.42 sürümünde yeni araba eklenmiş olup, hata düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller sensör veya direksiyon mantığıyla sağlanmaktadır.

Dr. Driving 2 v1.42 MOD APK KURULUMU

Dr. Driving 2 v1.42 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Dr. Driving 2 1.42 para hile apk : oyuna giriş yaptığınızda paranıza bakmanız yeterlidir.

Dr. Driving 2 1.42 elmas hile apk : oyuna giriş yaptığınızda elmas miktarına bakmanız yeterlidir 8000’dir. (daha fazla olmuyor üzgünüm)

Dr. Driving 2 1.42 araba hile apk : oyun içindeki tüm araçların kilidi açıktır.

Dr. Driving 2 v1.42 MOD APK DOWNLOAD

Dr. Driving 2 | Yeni ve Eski Sürümleri

Dr Driving 2 MOD apk

Dr Driving 2 v1.42 MOD APK | PARA ve ARABA HİLELİ

0
Download Dr Driving 2 v1.42 PARA HİLELİ APK, simülasyon ve araba sürme oyunları, yapımcılığını SUD Inc firmasının üstlendiği Android platformunun popüler oyunlarından birisidir. Amacınız...

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bizi Takip Edin

Diğer Oyun Ve Uygulamalar