Drag Battle Racing v3.15.23 APK MOD – PARA HİLELİ

DOWNLOAD Drag Battle v3.15.23 PARA HİLELİ APK

yarış ve araba sürme oyunları, yapımcılığını Ice Storm stüdyosunun üstlendiği Android platformunun sevilen oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız araba ile bulunduğunuz yol üstünde rakibinizle kapışmak ve ondan önce bitiş çizgisine varmaktır. 

- Advertisement -

Drag Battle Racing MOD APK yani

  • sınırsız para hileli
  • sınırsız altın hileli

olarak sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, tüm araçlara sahip olup istediğiniz gibi geliştirebilirsiniz. Farklı modeller arabalar, zorlu yarışlar, hızlı rakipler ve dahası sizleri bekliyor. 

Drag Battle Racing v3.15.23 sürümünde hata düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir.

Drag Battle Racing Play Store’da 110.000’den fazla indirilmiştir.

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER


Drag Battle Racing v3.15.23 APK MOD – PARA HİLELİ DOWNLOAD

Drag Battle Racing v3.15.23 APK MOD – PARA HİLELİ KURULUMU

Drag Battle Racing v3.15.23 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Drag Battle Racing 3.15.23 altın hile apk : oyuna giriş yaptığınızda altın miktarına bakmanız yeterlidir.

Drag Battle Racing 3.15.23 para hile apk : oyuna giriş yaptığınızda paranıza bakmanız yeterlidir.Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-SLYMANN.COM.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.


Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bizi Takip Edin

Diğer Oyun Ve Uygulamalar