Drag Racing v1.7.78 MOD APK | PARA ve RP HİLELİ

DOWNLOAD Drag Racing v1.7.78 PARA HİLELİ APK, araba yarış ve drag oyunları yapımcılığını Creative Mobile firmasının üstlendiği Android platformunun ünlü oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız araba ile bulunduğunuz pist içinde rakibinizle yarışmak ve ondan önce bitiş çizgisine varmaktır.

Drag Racing Classic MOD APK sınırsız para hileli, sınırsız RP hileli, bu sayede dilediğiniz arabayı satın alabilir, istediğiniz gibi geliştirip rakiplerinizi kolayca geçebilirsiniz. Uzun soluklu oyun yapısı, tamamı gerçek marka – modellerde arabalar, zorlu rakipler ve dahası sizleri bekliyor.

- Advertisement -

Drag Racing v1.7.78 sürümünde hata düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikleri 2D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir.

Drag Racing Play Store’da 2.650.000’den fazla indirilmiştir.

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER


Drag Racing v1.7.78 MOD APK | PARA ve RP HİLELİ DOWNLOAD

Drag Racing v1.7.78 MOD APK | PARA ve RP HİLELİ KURULUMU

Drag Racing v1.7.78 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Drag Racing 1.7.78 para hile apk : oyuna giriş yaptığınızda paranıza bakmanız yeterlidir.

Drag Racing 1.7.78 rp hile apk : oyuna giriş yaptığınızda rp miktarına bakmanız yeterlidir.Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-SLYMANN.COM.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.


Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bizi Takip Edin

Diğer Oyun Ve Uygulamalar