Dragons Rise of Berk v1.38.13 APK MOD – TAŞ HİLELİ

DOWNLOAD Dragons Rise of Berk v1.38.13 TAŞ HİLELİ APK

ejderha ve işletme oyunları, yapımcılığını ünlü Ludia Inc. firmasının üstlendiği Android platformunun sevilen oyunlarından birisidir. Amacınız sahibi olduğunuz kalede ejderhaları yetiştirmek, görevleri tamamlamak ve rakiplerinize karşı mücadele etmektir. 

- Advertisement -

Dragons Rise of Berk MOD APK yani

  • sınırsız taş hileli

olarak sunuyorum bu sayede dilediğiniz ejderlere sahip olabilir, kalenizi istediğiniz gibi geliştirebilirsiniz. Uzun soluklu oyun yapısı, onlarca ejderha türü, büyük kaleniz ve dahası sizleri bekliyor. 

Dragons Rise of Berk v1.38.13 sürümünde yeni ejder türleri ve kış etkinlikleri sizleri bekliyor. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir.

Dragons: Rise of Berk Play Store’da 1.325.000’den fazla indirilmiştir.

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER


Dragons Rise of Berk v1.38.13 APK MOD – TAŞ HİLELİ DOWNLOAD

Dragons Rise of Berk v1.38.13 APK MOD – TAŞ HİLELİ KURULUMU

Dragons Rise of Berk v1.38.13 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Dragons Rise of Berk 1.38.13 taş hile apk : oyuna giriş yaptığınızda taş miktarına bakmanız yeterlidir.Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-SLYMANN.COM.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.


Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bizi Takip Edin

Diğer Oyun Ve Uygulamalar