Dream League Soccer 2019 v6.05 MOD APK – PARA ve Futbolcu HİLELİ

DOWNLOAD Dream League Soccer 2019 v6.05 Para HİLELİ APK

Mobil futbol oyunları, yapımcılığını First Touch Games Ltd. firmasının üstlendiği Android platformunun popüler oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız futbol kulübü ile bulunduğunuz maçlarda rakip takımın kalesine topları yollamak ve galip gelmeye çalışmaktır. 

- Advertisement -

Dream League Soccer 2019 içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani

  • sınırsız para hileli
  • tüm futbolcuların kilidi açık hileli

olarak sunuyorum bu sayede dünyaca ünlü futbolcuları takımınıza transfer edebilir, stadyumu dilediğiniz gibi büyütebilirsiniz. Uzun süren maçlar, tamamı gerçek isimlerde futbolcular, farklı oyun modları ve dahası sizleri bekliyor. 

Dream League Soccer 2019 v6.05 sürümünde hata düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. TÜRKÇE dil desteği mevcuttur. 

Dream League Soccer 2019 Play Store’da 10.950.000’den fazla indirilmiştir.

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER


Dream League Soccer 2019 v6.05 MOD APK DOWNLOAD

Dream League Soccer 2019 v6.05 MOD APK KURULUMU

BİLGİLENDİRME : oyunu daha önceden oynamışsanız ve kaldığınız yerden devam etmek istiyorsanız, oyunu silmeden yeni apk dosyasını kurun ve android/obb içindeki klasörü değiştirin.

Dream League Soccer 2019 v6.05 SD DATA dosyamızı indirip rardan çıkaralım “com.firsttouchgames.dls3” ve android/obb klasörüne atalım. (obb klasörü yoksa siz oluşturun)

Dream League Soccer 2019 6.05 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Dream League Soccer 2019 6.05 para hile apk : oyuna giriş yaptığınızda paranıza bakmanız yeterlidir.

Dream League Soccer 2019 6.05 futbolcu hile apk : oyuna giriş yaptığınızda tüm futbolcuların kilidi açıktır.

UYARI : oyunun kurulumunu tamamen yapmalısınız. SD DATA dosyasını konu içinden indirmeniz gerekiyor aksi halde oyun açılmayabilir.

UYARI : oyundaki hile minimum 6 farklı cihazda test edilmiştir ve sorunsuz çalışmaktadır. Hile çalışmaz ise cihazınıza ait bir durumdan dolayı kaynaklamaktadır.Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-SLYMANN.COM.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.


CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bizi Takip Edin

Diğer Oyun Ve Uygulamalar

Rocket Royale v1.8.9 MOD APK | MEGA HİLELİ

Download Rocket Royale v1.8.9 PARA HİLELİ APK, aksiyon, FPS ve hayatta kalma oyunları, yapımcılığını GameSpire Ltd. stüdyosunun üstlendiği Android platformunun sevilen oyunlarından birisidir. Amacınız...

Rebel Inc v1.4.6 MOD APK | TÜM KİLİTLER AÇIK

Download Rebel Inc v1.4.6 KİLİTLER AÇIK APK, politika, strateji ve yönetim oyunları, yapımcılığını Ndemic Creations firmasının üstlendiği Android platformunun popüler oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü...

Extreme Car Driving Simulator v5.0.8 MOD APK | PARA ve KM HİLELİ

Extreme Car Driving Simulator v5.0.8 PARA HİLELİ APK, araba sürme, simülasyon ve yarış oyunları, yapımcılığını AxesInMotion Racing stüdyosunun üstlendiği Android platformunun popüler oyunlarından birisidir....

CarX Drift Racing v1.11.1 PARA HİLELİ APK

CARX DRİFT RACİNG V1.11.1 MOD APK – ARABA / PARA HİLELİ CarX Drift Racing v1.11.1 PARA HİLELİ APK, araba sürme ve drift yapma oyunlarını seven...

Dirt On Tires 2 Village v2.5.2 MOD APK | PARA HİLELİ | MONEY MOD

DOWNLOAD Fire For ANDROİD, Dirt On Tires 2 Village v2.5.2 PARA HİLELİ APK, araba sürme oyunları yapımcılığını Andi Games firmasının üstlendiği Android...

SIMULACRA 2 v2.4.769.257 FULL APK

Download SIMULACRA 2 v2.4.769.257 FULL APK, seçim ve hikaye tabanlı oyunlar, yapımcılığını Kaigan Games OÜ firmasının üstlendiği Android platformuna yeni giriş yapan oyunlardan birisidir....