Dream League Soccer 2019 v6.06 APK MOD – PARA ve FUTBOLCU HİLELİ

DOWNLOAD Dream League Soccer 2019 v6.06 Para HİLELİ APK

Mobil futbol oyunları, yapımcılığını First Touch Games Ltd. firmasının üstlendiği Android platformunun popüler oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız futbol kulübü ile bulunduğunuz maçlarda rakip takımın kalesine topları yollamak ve galip gelmeye çalışmaktır. 

- Advertisement -

Dream League Soccer 2019 içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani

  • sınırsız para hileli
  • tüm futbolcuların kilidi açık hileli

olarak sunuyorum bu sayede dünyaca ünlü futbolcuları takımınıza transfer edebilir, stadyumu dilediğiniz gibi büyütebilirsiniz. Uzun süren maçlar, tamamı gerçek isimlerde futbolcular, farklı oyun modları ve dahası sizleri bekliyor. 

Dream League Soccer 2019 v6.06 sürümünde hata düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. TÜRKÇE dil desteği mevcuttur. 

Dream League Soccer 2019 Play Store’da 10.950.000’den fazla indirilmiştir.

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER


Dream League Soccer 2019 v6.06 APK MOD – PARA ve FUTBOLCU HİLELİ DOWNLOAD

BİLGİLENDİRME : DLS 19 direk DLS 18 üzerine kurabilir, böylece kaldığınız yerden takımınızla devam edebilirsiniz, ayrı bir oyun değildir, yapımcının 2019 yılı için yaptığı güncellemeleri barındırır.

UYARI : oyun ilk açılış ekranın donarsa ve durduruldu hatası verirse cihazı kapatıp-açın ve tekrar oyuna girin.

BİLGİLENDİRME : oyunu bir defaya mahsus Google Play Store’dan indirip silmiş iseniz, TEK APK dosyasını kullanarak da oyuna giriş yapabilirsiniz. (oyun içi indirme yapacaktır)

BİLGİLENDİRME : Para+Futbolcu hileli apk dosyasında ücretsiz izci yani oyuncu keşfet kısmı çalışmaz donar, çünkü tüm futbolcuların kilidi açıktır.


( Para+Futbolcu hileli ) ( Money+Footballer )( Para hileli ) (Money mod)


Dream League Soccer 2019 v6.06 APK MOD – PARA ve FUTBOLCU HİLELİ KURULUMU

BİLGİLENDİRME : oyunu daha önceden oynamışsanız ve kaldığınız yerden devam etmek istiyorsanız, oyunu silmeden yeni apk dosyasını kurun ve android/obb içindeki klasörü değiştirin.

Dream League Soccer 2019 v6.06 SD DATA dosyamızı indirip rardan çıkaralım “com.firsttouchgames.dls3” ve android/obb klasörüne atalım. (obb klasörü yoksa siz oluşturun)

Dream League Soccer 2019 6.06 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Dream League Soccer 2019 6.06 para hile apk : oyuna giriş yaptığınızda paranıza bakmanız yeterlidir.

Dream League Soccer 2019 6.06 futbolcu hile apk : oyuna giriş yaptığınızda tüm futbolcuların kilidi açıktır.

UYARI : oyunun kurulumunu tamamen yapmalısınız. SD DATA dosyasını konu içinden indirmeniz gerekiyor aksi halde oyun açılmayabilir.

UYARI : oyundaki hile minimum 6 farklı cihazda test edilmiştir ve sorunsuz çalışmaktadır. Hile çalışmaz ise cihazınıza ait bir durumdan dolayı kaynaklamaktadır.Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-SLYMANN.COM.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.


Yorum Yap

Bizi Takip Edin

Diğer Oyun Ve Uygulamalar

Faraway Galactic Escape v1.0.5803 MOD APK | TÜM KİLİTLER AÇIK

Download Faraway Galactic Escape v1.0.5803 KİLİTLER AÇIK APK, bulmaca ve gizem oyunları, yapımcılığını Snapbreak stüdyosunun üstlendiği Android platformunun sevilen oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız...

Mobile Legends Bang Bang 1.3.53.3693 MOD APK MEGA Hileli

DOWNLOAD Mobile Legends Bang Bang 1.3.53.3693 MEGA MOD APK Gerçek rakiplere karşı yepyeni bir 5e5 güç gösterisinde arkadaşlarınıza katilin:

Infinite Flight Simulator v18.03.0 FULL APK

Infinite Flight Simulator v18.03.0 FULL APK, uçuş simülasyon oyunlarını seven hocalarım için güncel sürümünü ekleme gereksinimi duyduğum yapımcılığını Flying Development firmasının üstlendiği Android platformunun sevilen...

Defense Zone 3 Ultra HD v1.3.4 MOD APK | PARA HİLELİ

Download Defense Zone 3 Ultra HD v1.3.4 PARA HİLELİ APK, savaş, savunma ve strateji oyunları, yapımcılığını Artem Kotov’un üstlendiği Android platformunun sevilen oyunlarından birisidir....

Assassins Creed Rebellion v2.7.2 MOD APK | TÜM KİLİTLER AÇIK

Download Assassins Creed Rebellion v2.7.2 APK KİLİTLER AÇIK, macera, strateji oyunları, yapımcılığını Ubisoft Entertainment stüdyosunun üstlendiği Android platformunun popüler oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız...

Them Bombs v2.1.1 MOD APK | TÜM KİLİTLER AÇIK

Download ZThem Bombs v2.1.1 FULL APK, zaman karşı ve kafa yoran oyunlar, yapımcılığını Yellow Dot stüdyosunun üstlendiği Android platformunun sevilen oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü...