Dream League Soccer 2019 v6.10 MOD APK (Para ve Futbolcu Hileli)

DOWNLOAD Dream League Soccer 2019 v6.10 Para HİLELİ APK,

futbol oyunları yapımcılığını First Touch Games Ltd. firmasının üstlendiği Android platformunun vazgeçilmez oyunlarından birisidir. Amacınız futbol kulübünüz ile bulunduğunuz maçlarda rakip takımın kalesine topları yollamak ve galip gelmeye çalışmaktır. 

- Advertisement -

Dream League Soccer 2019 MOD APK sınırsız para hileli, tüm futbolcuların kilidi açık hilel

bu sayede dünyaca ünlü futbolcuları takımınıza transfer edebilir, stadyumu dilediğiniz gibi büyütebilirsiniz. Tamamı gerçek isimlerde yüzlerce futbolcu, bitmek bilmeyen maçlar, kulübünüz, stadınız ve dahası sizleri bekliyor. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. 

Dream League Soccer 2019 v6.10 sürümünde hata düzenlemeleri yapılmıştır. TÜRKÇE dil desteği mevcuttur. 

Dream League Soccer 2019 Play Store’da 11.330.000’den fazla indirilmiştir.

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER


Dream League Soccer 2019 v6.10 MOD APK DOWNLOAD


Para ve Futbolcu Hileli – Money and footballer mod


Para Hileli – Money mod

Dream League Soccer 2019 v6.10 MOD APK KURULUMU

BİLGİLENDİRME : oyunu daha önceden oynamışsanız ve kaldığınız yerden devam etmek istiyorsanız, oyunu silmeden yeni apk dosyasını kurun ve android/obb içindeki klasörü değiştirin.

Dream League Soccer 2019 v6.10 SD DATA dosyamızı indirip rardan çıkaralım “com.firsttouchgames.dls3” ve android/obb klasörüne atalım. (obb klasörü yoksa siz oluşturun)

Dream League Soccer 2019 6.10 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Dream League Soccer 2019 6.10 para hile apk : oyuna giriş yaptığınızda paranıza bakmanız yeterlidir.

Dream League Soccer 2019 6.10 futbolcu hile apk : oyuna giriş yaptığınızda tüm futbolcuların kilidi açıktır.

UYARI : oyunun kurulumunu tamamen yapmalısınız. SD DATA dosyasını konu içinden indirmeniz gerekiyor aksi halde oyun açılmayabilir.

UYARI : oyundaki hile minimum 6 farklı cihazda test edilmiştir ve sorunsuz çalışmaktadır. Hile çalışmaz ise cihazınıza ait bir durumdan dolayı kaynaklamaktadır.


BİLGİLENDİRME : oyunu bir defaya mahsus Google Play Store’dan indirip silmiş iseniz, TEK APK dosyasını kullanarak da oyuna giriş yapabilirsiniz. (oyun içi indirme yapacaktır)

BİLGİLENDİRME : Para+Futbolcu hileli apk dosyasında ücretsiz izci yani oyuncu keşfet kısmı çalışmaz donar, çünkü tüm futbolcuların kilidi açıktır.Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-SLYMANN.COM.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.


Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bizi Takip Edin

Diğer Oyun Ve Uygulamalar