Drift Fanatics Sports Car Drifting v1.047 APK MOD – PARA HİLELİ

DOWNLOAD Drift Fanatics Sports Car Drifting v1.047 PARA HİLELİ APK

drift yapma ve araba sürme oyunları, yapımcılığını Profi-Soft Games stüdyosunun üstlendiği Android platformunun bilindik oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız araba bulunduğunuz parkur içinde drift yapmak, yüksek puanlara ulaşmak ve farklı bölgelerin kilidini açmaktır. 

- Advertisement -

Drift Fanatics Sports Car Drifting MOD APK yani

  • sınırsız para hileli

olarak sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, dilediğiniz arabayı satın alıp rahatça modifiye edebilirsiniz. Ulaşılması güç puanlar, onlarca araba, keskin virajlar ve dahası sizleri bekliyor. E36, E30, E46, AE86, MX5, Skyline, 911, 350Z ve dahası parmaklarınızın ucunda olacaktır. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller sensör ve çift parmak ile sağlanabilmektedir. 

Drift Fanatics Sports Car Drifting Play Store’da 5.000’den fazla indirilmiştir.

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER


Drift Fanatics Sports Car Drifting v1.047 APK MOD – PARA HİLELİ DOWNLOAD

Drift Fanatics Sports Car Drifting v1.047 APK MOD – PARA HİLELİ KURULUMU

Drift Fanatics Sports Car Drifting v1.047 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Drift Fanatics Sports Car Drifting 1.047 para hile apk : oyuna giriş yaptığınızda paranıza bakmanız yeterlidir.Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-SLYMANN.COM.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.


Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bizi Takip Edin

Diğer Oyun Ve Uygulamalar