Drift Legends v1.8.6 APK MOD – PARA HİLELİ

DOWNLOAD Drift Legends v1.8.6 PARA HİLELİ APK

araba sürme ve drift yapma oyunları, yapımcılığını Black Fox Entertainment Studio firmasının üstlendiği Android platformunun sevilen oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız araba ile bulunduğunuz zorlu parkur içinde sürüş yapmak ve yüksek puanlara ulaşmaya çalışmaktır. 

- Advertisement -

Drift Legends MOD APK yani

  • sınırsız para hileli

olarak sunuyorum bu sayede dilediğiniz arabayı satın alabilir, istediğiniz gibi geliştirip yolların kralı olabilirsiniz. Bitmek bilmeyen yollar, uzun soluklu oyun yapısı, farklı modellerde arabalar ve dahası sizleri bekliyor. 

Drift Legends v1.8.6 sürümünde yeni yarışlar, yollar, arabalar ve dahası sizleri bekliyor. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller joystick mantığıyla sağlanmaktadır.

Drift Legends Play Store’da 35.000’den fazla indirilmiştir.

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER


Drift Legends v1.8.6 APK MOD – PARA HİLELİ DOWNLOAD

NOT : kurulumda sorun yaşayanlar için tek link yani TEK APK dosyası olarak sunuyorum kurun ve oynayın. OBB Dosyasına Gerek Yoktur

Drift Legends v1.8.6 APK MOD – PARA HİLELİ KURULUMU

Drift Legends v1.8.6 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Drift Legends 1.8.6 para hile apk : oyuna giriş yaptığınızda paranıza bakmanız yeterlidir.

NOT : kurulumda sorun yaşayanlar için tek link yani TEK APK dosyası olarak sunuyorum kurun ve oynayın.Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-SLYMANN.COM.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.


Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bizi Takip Edin

Diğer Oyun Ve Uygulamalar