Drift Max Pro v1.63 MOD APK – PARA HİLELİ

DOWNLOAD Drift Max Pro v1.63 PARA HİLELİ APK

drift yapma ve araba sürme oyunları, yapımcılığını Tiramisu firmasının üstlendiği Android platformunun sevilen oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız araba ile bulunduğunuz parkur içinde drift yapmak ve yüksek puanlara ulaşmaya çalışmaktır. 

- Advertisement -

Drift Max Pro MOD APK

  1. sınırsız para hileli
  2. sınırsız altın hileli

olarak sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, dilediğiniz arabaları satın alıp rahatça modifiye edebilirsiniz. Zorlu parkurlar, onlarca araba, modifiye sistemi, ulaşılması güç puanlar ve dahası sizleri bekliyor.

Drift Max Pro v1.63 sürümünde Ay Yılı etkinlikleri sizleri bekliyor. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir.

Drift Max Pro – Drift Araba Yarışı Oyunu Play Store’da 820.000’den fazla indirilmiştir.

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER


Drift Max Pro v1.63 MOD APK – PARA HİLELİ DOWNLOAD


NOT : kurulumda sorun yaşayanlar için tek link yani TEK APK dosyası olarak sunuyorum kurun ve oynayın. (OBB Dosyasına gerek yoktur.)
Drift Max Pro v1.63 MOD APK – PARA HİLELİ KURULUMU

Drift Max Pro v1.63 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Drift Max Pro 1.63 para hile apk : oyuna giriş yaptığınızda paranız bakmanız yeterlidir.

Drift Max Pro 1.63 altın hile apk : oyuna giriş yaptığınızda altın miktarına bakmanız yeterlidir.

Drift Max Pro 1.63 araba hile apk : oyun içindeki gerçek parayla satılan arabaların kilitleri açıktır.

NOT : kurulumda sorun yaşayan hocalarım için tek link yani TEK APK dosyası olarak sunuyorum kurun ve oynayın.Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-SLYMANN.COM.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.


Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bizi Takip Edin

Diğer Oyun Ve Uygulamalar