Drive Ahead! v1.80 APK MOD – PARA, ARABA ve KASK HİLELİ

DOWNLOAD Drive Ahead! v1.80 PARA HİLELİ APK,

Araba sürme ve kıyasıya mücadele türündeki oyunlar, yapımcılığını Dodreams Ltd stüdyosunun üstlendiği Android platformunun sevilen oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız araba ve karakter ile bulunduğunuz arenada rakibinize karşı mücadele etmek ve galip gelmeye çalışmaktır. 

- Advertisement -

Drive Ahead! içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani 

  • tüm arabaların kilidi açık
  • tüm kaskların kilidi açık
  • tüm arenaların kilidi açık
  • sınırsız para hileli 

olarak sunuyorum bu sayede dilediğiniz araç, kask ve arenayı buluna kadar şans oyunu oynayabilirsiniz. Uzun soluklu oyun yapısı, onlarca araba, kask, arena ve dahası sizleri bekliyor.

Drive Ahead! v1.80 sürümünde yeni etkinler sizleri bekliyor. Grafikleri 2D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir.

Drive Ahead! Play Store’da 1.080.000’den fazla indirilmiştir.

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER


Drive Ahead! v1.80 APK MOD – PARA, ARABA ve KASK HİLELİ DOWNLOAD

BİLGİLENDİRME : hileyi sorunsuz kullanabilmek için kurulum kısmındaki açıklamaya dikkat ediniz.

Drive Ahead! v1.80 APK MOD – PARA, ARABA ve KASK HİLELİ KURULUMU

Drive Ahead! v1.80 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Drive Ahead 1.80 mega hile apk : oyun içinde menülerde bulunurken üzerinde böcek ikonu olan butona basıp bir çok özelliği aktif edebilirsiniz, tüm araba-kask-arena kilitlerini açabilir, para-anahtar ve dahasını sınırsız yapabilirsiniz.Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-SLYMANN.COM.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.


Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bizi Takip Edin

Diğer Oyun Ve Uygulamalar