Driving School 2017 v2.2.0 PARA HİLELİ – APK MOD

DOWNLOAD Driving School 2017 v2.2.0 PARA HİLELİ APK

Simülasyon ve araba sürme türündeki oyunlar, yapımcılığını ünlü Ovidiu Pop stüdyosunun üstlendiği Android platformunun vazgeçilmez oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığını araba ile bulunduğunuz şehir içinde sürüş görevlerini yapmaktır. 

- Advertisement -

Driving School 2017 içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani

  • sınırsız para hileli
  • tüm araçların kilidi açık
  • reklamlar kaldırıldı

şekilde sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, şehirde tozu dumana katabilirsiniz. Onlarca araba, geniş şehir ortamlar, bitmek bilmeyen yollar ve dahası sizleri bekliyor. 

Driving School 2017 v2.2.0 sürümünde yeni klasik araba eklenmiş olup, hata düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir.

Driving School 2017 Play Store’da 465.000’den fazla indirilmiştir.

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLERDriving School 2017 v2.2.0 MOD APK DOWNLOAD


Driving School 2017 v2.2.0 MOD APK KURULUMU

Driving School 2017 v2.2.0 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Driving School 2017 2.2.0 para hile apk : oyun giriş yaptığınızda paranıza bakmanız yeterlidir.

Driving School 2017 2.2.0 araba hile apk : oyun içindeki tüm araçların kilidi açıktır.

Ayrıca oyun içindeki sıkıcı reklamlar kaldırılmıştır.

NOT : kurulumda sorun yaşayan hocalarım için tek link yani tek apk dosyası olarak sunuyorum kurun ve oynayın.Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-SLYMANN.COM.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.


Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bizi Takip Edin

Diğer Oyun Ve Uygulamalar