Driving School Classics v1.3.0 PARA HİLELİ APK MOD

DOWNLOAD Driving School Classics v1.3.0 PARA HİLELİ APK, araba sürme ve açık dünya simülasyon oyunları, yapımcılığını bu tür oyunları ile ünlenen Ovidiu Pop stüdyosunun üstlendiği Android platformunun sevilen oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız araba ile bulunduğunuz şehir içinde sürüşler yapmak ve görevleri tamamlamaktır. 

Driving School Classics içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli olarak sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, dilediğiniz araçları satın alıp yolların kralı olabilirsiniz. Zorlu yollar, onlarca araba, bitmek bilmeyen görevleri ve dahası sizleri bekliyor. 

- Advertisement -

Driving School Classics v1.3.0 sürümünde yeni arabalar eklenmiş olup, onlarca hata düzenlemesi yapılmıştır. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. 

Driving School Classics Play Store’da 10.000’den fazla indirilmiştir.

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER


Driving School Classics v1.3.0 MOD APK – PARA HİLELİ  DOWNLOAD
Driving School Classics v1.3.0 MOD APK KURULUMU

Driving School Classics v1.3.0 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Driving School Classics 1.3.0 para hile apk : oyuna giriş yaptığınızda paranıza bakmanız yeterlidir.Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-SLYMANN.COM.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.


Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bizi Takip Edin

Diğer Oyun Ve Uygulamalar