Dude Perfect 2 v1.6.2 APK MOD – PARA HİLELİ

DOWNLOAD Dude Perfect 2 v1.6.2 PARA HİLELİ APK

zorlu atıcılık ve basketbol oyunları, yapımcılığını Miniclip firmasının üstlendiği Android platformunun klasik oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız karakter ile bulunduğunuz bölümde topları atarak basket potasından geçirmeye çalışmaktır. 

- Advertisement -

Dude Perfect 2 MOD APK yani

  • Dude Perfect 2 v1.6.2 sınırsız para hileli,
  • Dude Perfect 2 v1.6.2 sınırsız altın hileli,

olarak sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, dilediğiniz tüm topların kilidini açabilir, mini oyunları rahatlıkla oynayabilirsiniz. Onlarca bölüm, komik karakterler, farklı bölümler ve dahası sizleri bekliyor. 

Dude Perfect 2 v1.6.2 sürümünde yeni seviyeler eklenmiş olup, hata düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikleri 2D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller tek parmak ile sağlanabilmektedir.

Dude Perfect 2 Play Store’da 415.000’den fazla indirilmiştir.

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER


Dude Perfect 2 v1.6.2 APK MOD – PARA HİLELİ DOWNLOAD

Dude Perfect 2 v1.6.2 APK MOD – PARA HİLELİ KURULUMU

Dude Perfect 2 v1.6.2 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Dude Perfect 2 1.6.2 para hile apk : oyuna giriş yaptığınızda paranıza bakmanız yeterlidir.

Dude Perfect 2 1.6.2 altın hile apk : oyuna giriş yaptığınızda altın miktarına bakmanız yeterlidir.Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-SLYMANN.COM.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.


Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bizi Takip Edin

Diğer Oyun Ve Uygulamalar